Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért bámulnak engem mindig a...

Miért bámulnak engem mindig a kisgyerekek?

Figyelt kérdés

Ha megyek az utcán vagy állok a kasszánál mindig bámulnak a gyerekek. De úgy baba kortól olyan 4-5-6 éves korig.

Az utóbbinál mondjuk hiába van még előttem 1-2 ember a kasszánál akkor is engem néznek folyamatosan.

Pár hete állok egy cukrászdában kb. 10en lehettünk bent összesen akkor is odajött mellém egy 5-6 évesnek kinéző kislány és egy újjal megbökdös mint ahogy szokták, hogy figyeljünk oda. Úgy szólt rá az apja, hogy menjem vissza ezt nem szabad. Ma is állok a kasszánál kislány megfordul az apja mellől és tátott szájjal bámul.

Semmi extra nincs rajtam se piercing se tattoo. Ilyenkor max rájuk nézek vagy vissza mosolygok egyet és próbálom ignorálni. De akkor is zavar, hogy bámulnak.

Valaki tudja, hogy ezt miért csinálják?


aug. 29. 17:31
1 2
 11/12 kürtőskalácska ***** válasza:

Néhány idősebb ember még rokon azt modnták hogy.

"A kékszeműek meg tudják beszélni"

Én se tudom mit jelent de tényleg gyakrabban a kékszeműek néznek és nekem is kék szemem van.

Lehet a színük tetszik nekik vagy az ahogy mozgatom a szemöldököm nem tudom.

aug. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nagyon kellemes lehet számukra a kisugárzásod, vagy van benned valami, ami alapján rögtön szimpatikus, érdekes, megközelíthető leszel nekik.
szept. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!