Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért bámulnak engem mindig a...

Miért bámulnak engem mindig a kisgyerekek?

Figyelt kérdés

Ha megyek az utcán vagy állok a kasszánál mindig bámulnak a gyerekek. De úgy baba kortól olyan 4-5-6 éves korig.

Az utóbbinál mondjuk hiába van még előttem 1-2 ember a kasszánál akkor is engem néznek folyamatosan.

Pár hete állok egy cukrászdában kb. 10en lehettünk bent összesen akkor is odajött mellém egy 5-6 évesnek kinéző kislány és egy újjal megbökdös mint ahogy szokták, hogy figyeljünk oda. Úgy szólt rá az apja, hogy menjem vissza ezt nem szabad. Ma is állok a kasszánál kislány megfordul az apja mellől és tátott szájjal bámul.

Semmi extra nincs rajtam se piercing se tattoo. Ilyenkor max rájuk nézek vagy vissza mosolygok egyet és próbálom ignorálni. De akkor is zavar, hogy bámulnak.

Valaki tudja, hogy ezt miért csinálják?


aug. 29. 17:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Kérdezd meg tőlük. Mi honnan tudjuk ezt?
aug. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 kürtőskalácska ***** válasza:

Engem a kisbabák szokták nézni és mindig vagy nevetnek vagy pedig ilyen nagyon koncentrált nézésel néznek.

Nem tudom miért teszik de engem nem zavar sőt néha vicces is lehet

aug. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
küldj képet
aug. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
Mindenkit bámulnak, nem lenne vele baj ha a szülő észrevenné és kezdene valamit vele.
aug. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14%
A kisgyerekek még látják/érzik az emberek lelkét/auráját, s akinek nem a többségéhez hasonló szokásos kisugárzása van azt megbámulják.
aug. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát passz.Lehet az van,amit az előttem szóló ír.Bár nekem felnőttek is csinálják ezt,nem tudom mi bennem olyan marha érdekes,de ez már elég zavaró.
aug. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Én is hallottam már ezt amit az 5. írt, bár nem igazán hiszek az ilyenekben. A felnőttek is szoktak nézni, ezek közül a nem ma barnult népek női tagjai a legdurvábban.. de azok úgy, hogy majd kiesik a szemük.

1.

Kezdjek el beszélni egy pár éves random kisgyerekhez? Hát a szülei kicsit sem díjaznák ezt és én sem. Amúgy ha nem tudsz a kérdésre válaszolni akkor nem is értem minek írsz.

aug. 30. 16:20
 8/12 kürtőskalácska ***** válasza:

Általában a kék szemű gyerekek szokták nézni és mindig tudunk "szemezni"

Ha mondjuk észreveszem és néz akkor szoktam olyat csinálni hogy felhúzom a szemöldökömet vagy valami ilyesmi és azon mindig vagy nevetnek vagy nagyon koncentrálva nézi.

Lehet nem látot még ilyet és ezért érdekli.

aug. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Férfi vagy vagy nő?
aug. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9

Kicsit furán írtad de most neked van kék szemed és azért néznek mert az ritkább vagy jól írtad amit írtál? Mert nekem is kék a szemem akkor lehet, hogy az az annyira érdekes nekik?

10

Férfi

aug. 31. 11:10
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!