Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A kövér nők miért azzal...

A kövér nők miért azzal kompenzálják az önbizalom hiányukat, hogy a sportos lányokat akarják lealacsonyítani?

Figyelt kérdés

Múltkor kint voltunk iszogatni pár barátnőmmel és oda csapódott hozzánk valaki által 2 "telt" lány, aztán ahogy beszélgettünk nagyon ellenszenves voltak velem meg az egyik barátnőmmel, folyton ilyen vékony lányos poénokat mondták meg minden, először tényleg nem foglalkoztam velük, de amikor az egyik paliról kezdtünk el beszélni és mondtam hogy hát igen nekem eléggé bejön, akkor az egyik Oda szólt, hogy "az ilyen

pasik nem foglalkoznak az ilyen önbizalom hiányos kis fitness cicákkal, nekik igazi nő kell" hát nagyon felhúztam magam plusz volt már bennem kis pia...

Amikor elkezdett arról beszélni hogy így meg úgy fürdene vele, akkor én rávágtam, hogy "ez a pasi maximum sterimóval fürdetne téged"

Hát mondanom sem kell nagyon besértődött, aztán elsírta magát, a társaság meg 2 részre szakadt az egyik azt mondta mekkora bunkó vagyok, a másik meg azt hogy igazam volt mert ő kezdte...

Tegyük hozzá, hogy nem vagyok fitnesz cica, tény hogy sportolok és jó formában vagyok de nemcsak hiuságból teszem hanem mert pl a munkám miatt is fontos hogy fitt legyek, meg amúgy is ép testben ép lélek...

26N


aug. 27. 21:37
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

20:


Esetleg ha elolvasnád és megpróbálnád értelmezni a 4-es választ, amit a kérdező írt.

szept. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!