Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A kövér nők miért azzal...

A kövér nők miért azzal kompenzálják az önbizalom hiányukat, hogy a sportos lányokat akarják lealacsonyítani?

Figyelt kérdés

Múltkor kint voltunk iszogatni pár barátnőmmel és oda csapódott hozzánk valaki által 2 "telt" lány, aztán ahogy beszélgettünk nagyon ellenszenves voltak velem meg az egyik barátnőmmel, folyton ilyen vékony lányos poénokat mondták meg minden, először tényleg nem foglalkoztam velük, de amikor az egyik paliról kezdtünk el beszélni és mondtam hogy hát igen nekem eléggé bejön, akkor az egyik Oda szólt, hogy "az ilyen

pasik nem foglalkoznak az ilyen önbizalom hiányos kis fitness cicákkal, nekik igazi nő kell" hát nagyon felhúztam magam plusz volt már bennem kis pia...

Amikor elkezdett arról beszélni hogy így meg úgy fürdene vele, akkor én rávágtam, hogy "ez a pasi maximum sterimóval fürdetne téged"

Hát mondanom sem kell nagyon besértődött, aztán elsírta magát, a társaság meg 2 részre szakadt az egyik azt mondta mekkora bunkó vagyok, a másik meg azt hogy igazam volt mert ő kezdte...

Tegyük hozzá, hogy nem vagyok fitnesz cica, tény hogy sportolok és jó formában vagyok de nemcsak hiuságból teszem hanem mert pl a munkám miatt is fontos hogy fitt legyek, meg amúgy is ép testben ép lélek...

26N


aug. 27. 21:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak aki önbizalomhiányos, az kritizálja más külsejét... Duci vagyok,de nem kritizálnék más nőket... Lehet 2 feje is. Amíg másnak nem árt vele,olyan amilyen...
aug. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

1 es örülök hogy te kivétel vagy😊

Teljesen egyet értek veled, mindenki úgy intézi a dolgait ahogy akarja, amíg nem árt vele másnak...

És itt kihangsúlyoznam hogy semmi bajom nincs azzal ha valakinek ilyen az alkata, ha ő így boldog akkor énis...

aug. 27. 21:47
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem őt sokat bánthatták az alakja miatt, és ez rögzült benne,ami nyilván nem oké,hogy ő is piszkál mást,ha őt piszkálják. Bár bántásra bántással válaszolni sem épp megfelelő,de azt írjuk az ital számlájára...amúgy ahogy az egyes is írta, önértékelési probléma valószínűleg és ő sem fogadta el magát. De kérlek ne általánosíts,mert ha azt mondod,hogy minden kövér nő kompenzál akkor semmivel sem vagy jobb annál aki neked beszólt.
aug. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Kedves 3as köszönöm hogy rávilagitottál, tényleg rosszul fogalmaztam, ezért elnézést kérek tudom hogy sokan nem ilyenek, de sajnos több példát és láttam már a fent leírtákra...
aug. 27. 21:50
 5/21 anonim ***** válasza:
81%
Könnyebb, mint lefogyni.
aug. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerinem inkább személyiségfüggő. Akinek nagy az arca és egy gyökér, az bárkit leszól. Aki önbizalomhiányos, az inkább megpróbál a háttérbe szorulni.

102 kilósan eszembe se jutott bárkit bántani, most 75 kilósan se.

aug. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

Bírom az ilyen kérdéseket.

"ez a többezer - vagy világszinten többtízmillió - emberből álló csoport miért ilyen rossz? velem a multkor nem volt kedves az egyikük szval most az összestől habzik a szám"


Egy csomó ilyen kérdés van, de valahogy MINDIG azok teszik fel őket, akik feljebb állnak a társadalmi hierarchiában.

Szóval pl mindig a szegényekre panaszkodnak akik jól élnek, a melegek erőszakosságára panaszkodnak a heterok, a kövérekre panaszkodnak a sportosok.

Bazi fura jelenség, hiszen a valóságban ezerszer több atrocitás éri a kövéreket, vagy a szegényeket, vagy a melegeket, de a panaszkodások aránya semmilyen formában nem tükrözi ezt.

Annyira érdekelne hogy ez pontosan miért van....

aug. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
7es mint írtam nem az összesra értem, de nagy általánisságban ez az amit sokszor tapasztaltam, ez egy példa volt a többi hasonló körül csak azokat elengedem a fülem mellet, azt amit fent leírtam nem ment lehet a pai matt lehet amblokk felhuzott és azért, de nem vagyok köteles ezt eltűrni senkitől
aug. 27. 22:30
 9/21 anonim ***** válasza:
62%

#8 nekem az alacsony csajokról van olyan tapasztalatom, hogy nagy a szájuk és túlvagánykodnak. Ez nem jelenti azt, hogy mindenki ilyen, csupán ilyen csajokkal találkoztam életem során.

Engedd el, csak magadat mérgezed.

aug. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
9es igazad van abban hogy magamat mérgezem, felesleges más baromsága miatt idegeskednem
aug. 27. 22:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!