Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért rossz 30 évesnek lenni?

Miért rossz 30 évesnek lenni?

Figyelt kérdés

aug. 18. 07:50
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
51%

#20

A lelkiismeretet se tudod megvizsgálni, ugyanúgy a stresszt se. Viszont ezeknek fizikális következménye van, ami az egész szervezetre kihatással van.


A 11-es is kérte, hogy írd le, milyen betegséged van, amit azóta se tettél meg. Szégyelled? Vagy miért titkolod? Lehet, nem is vagy beteg, csak ezt írod ide, hogy sajnáljanak téged.

aug. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

#21: senkinek semmi köze ahhoz, hogy milyen betegségeim vannak.

Sajnálni nem kell.

Te biztosan magadból indulsz ki.

aug. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
51%

#22

Nem nekem vannak bajaim, hanem neked. Te nem vagy képes nyitottnak lenni. Lehet, hogy a betegséged lelki eredetű, amit nem vagy képes befogadni, mert nem ezt tanultad.


Azért egy próbát megérne, hogy betegséged nevét beütöd a Google-be és utána írod, hogy lelki eredete. Nehogy meglepődj a végén.

aug. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
majd ha 40 leszel...
aug. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

A cisztás fibrózis mondjuk pont nem olyan, hogy ne lehetne 100%-os életet élni vele, ha kezelik megfelelően. Ezt te úgyis jobban tudod, hiszen egészségügy is vagy.

Válaszaidból látszik, hogy mentálisan nagyon ki vagy sajnos. Mindenki hibás, a gének, mi, akik írunk, csak te nem.

A tagadás fázisában vagy. Én is voltam sokáig. Ugyanis lehasítani magadról ezerszer egyszerűbb, mint belenézni a valóságba. Az nehéz, fájdalmas, a gyökerekig lehatoló munka.

De nekem tudod, miért nem számít, hogy hogyan reagálsz? Azért, mert nem érted, amit mondok.

11 voltam.

aug. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én 35 éves vagyok, de nagyon jól érzem magam a bőrömben.
aug. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!