Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az jó vagy rossz hogy 21 eves...

Az jó vagy rossz hogy 21 eves vagyok de mindenki 18 evesnek nez? Sertonek erzem, olyan mintha nem lennek noies hanem kislanyos

Figyelt kérdés
2021. júl. 7. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Három év nem a világ, inkább örülj neki! Engem 24 éves koromban akart felszedni egy kilencedikes, mert azt hitte, egyidősek vagyunk. Most 35 vagyok, és még mindig elkérik a személyimet. Kicsit bosszantó, kicsit vicces, de inkább, mint, hogy húsz évesen negyvennek nézzenek! (Egyik barátnőmmel esett meg.)
2021. júl. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
28 vagyok. Most, hogy számolták az embereket a boltokban, a lidlbe 14 év alattiként mentem be, úgyhogy engem nem kellett beleszámolniuk csak a felnőtt kísérőmet :)
2021. júl. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 29 éves vagyok, a napokban sört vettem a lánybúcsúra és elkérték a személyim. 21 évesen még magamtól is elkértem volna, az semmi
2021. júl. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Örülni fogsz még ennek később :)
2021. júl. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én idén leszek 38, de most is előfordul, hogy huszonévesnek néznek. Pedig nem lennék még egyszer annyi.
2021. júl. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
3 év az nem olyan sok. Vannak olyan emberek akik 25 évesen úgy néznek ki mint 16 évesen olyan babapofájuk van...
2021. júl. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
3 év az hibaszázalék. 34 vagyok, és az ember, aki jött lecserélni a netet, megkérdezte, itthon vannak-e a szüleim. Örülök neki persze, de néha tényleg jó lenne, ha nem csak úgy lesziáznának. Meg szerintem néha az ilyen többgyermekes asszonyságok is azért szólnak be nekem erősebben, mert gyereknek néznek.
2021. júl. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
#7-es, magázzanak 34 évesen?
2021. júl. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért, nem? Én is magáztam a 34 éveseket, mikor gyerek voltam. Meg huszonéves.
2021. júl. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Senkire sincs ráírva higy hány éves, sértés ek felesleges venni. Szóval ez csak azért van mert egyszerűen nem nézel ki 21-nek talán az arcod, vonásaid alapján. Tudom hogy ez most zavaró de 10-15 év múlva örülni fogsz ennek a fiatalos külső ek.

De én is mondok személyes sztorit. 20 évesen kezdtem dolgozni és annyira fiatalnak néztem ki hogy senki se vett komolyan. Nem jártam tinis ruhákban hanem kb olyasmiben mint a kollégáim jártak. Tehát nem ezzel volt a gond. Egyszerűen az arcom volt olyan hogy mindenki tininek nézett. Ez nem változott amíg itt dolgoztam. Mondani se kell mennyire utáltam. De később mikor más helyre mentem már nemhogy nem zavart hanem kifelyezetten szerettem.

2021. júl. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!