Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Üres kenyér evésnek van vmi...

Üres kenyér evésnek van vmi rossz mellékhatása?

Figyelt kérdés

Naon jó a puha, üres kenyér. Ahw.


Viszont egy oszi társam azt mondta az üres kenyér evéstől összemegyek. Ez igaz?😂


2020. júl. 19. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Hát össze biztos nem, inkább szét, kerületben leginkább. :)

Viszonylag egyszerű szénhidrátból áll, ezért könnyen felszívódik, jól hasznosul, így ha nem égetsz sok kalóriát, akkor átbillenhet a dolog hízásba.

Más tápérték nem túl sok van benne. Szinte csak szénhidrát.


Semmiféle bajod nem lesz tőle egyébként, csak ne mindig azt edd.

Ha kizárólag kenyéren élnél, nyilván előjönnének hiánybetegségek, de ez minden egyoldalú étkezésre igaz.

2020. júl. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%

Figyelj oda, mikor kívánod meg az üres kenyeret. Lehet, hogy sok a gyomorsavad???

Általában olyankor szoktuk az üres kenyeret, a 2x sültet, vagy a háztartási kekszet jó étvággyal rágcsálni.

2020. júl. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
A szervezeted tudjaire van szükséged ha megkívánod egyél de ne fél kilót meg valami rendes teljes kiörlésűt.
2020. júl. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Én is imádom a finom, üres kenyeret. Ennek semmi köze a gyomorsavhoz. Nekem pl. néha jólesik, főleg, ha friss. De ugyanígy vagyok a friss zsemlével és kiflivel is. :)
2020. júl. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

2-es vagyok!

Azért írtam, amit írtam, mert én csak olyankor kívánom, ha valami miatt sok a gyomorsavam.

Ha ti még nem éreztetek ilyet, attól még ez is igaz lehet.

További jó lepontozósdit!

2020. júl. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Alapjáraton nem eszem vmi sokat.napi 1-2 vmit. Ha eszem az nem egészséges étel sajnos. Viszont nem vagyok kövér, még rám is vérne. A gyomorsavamról nem tudok semmit és fehér kenyeret eszem xd. Vmint örülök h más is van így ezzel és köszönöm a válaszokat
2020. júl. 19. 19:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!