Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy gombnyomásra megoldható...

Ha egy gombnyomásra megoldható lenne Afrika összes élelmezési gondja, de cserében jelentősen romlana a te életszínvonalad, akkor megnyomnád azt a bizonyos gombot?

Figyelt kérdés
júl. 27. 21:58
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem
júl. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Bocsánat, de nem jut más eszembe, mint hogy ennyi szar alakot hogy képes ez az ország elviselni?
júl. 28. 12:50
 13/28 anonim ***** válasza:
Én megnyomnám, de nem biztos, hogy utána életben maradnék.
júl. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod most az itt válaszolók milyen életszínvonalon élnek, én is pl 11 éve munkanélküli vagyok, ennél lejjebb a híd alatt van, azt meg nyilván nem vállalnám be azért, hogy egy rakás szar helyre született vadidegennek jobb legyen
júl. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

14 választ kaptál, ebből volt olyan is, aki azt mondta, igen.

Erre egyből jön az EBBEN AZ ORSZÁGBAN. Te itt nem kérdezni akartál, hanem kicsit leszopkodni magad, hogy te milyen jó ember vagy, más meg mennyire rossz. Ennyi.

júl. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

#15


Jól értem, hogy te most az ország erkölcsét azzal akarod védeni, hogy habár te szar alak vagy, de nem mások nem feltétlenül?

júl. 28. 15:39
 17/28 A kérdező kommentje:
*de mások nem feltétlenül
júl. 28. 15:42
 18/28 anonim ***** válasza:
Tényleg, kérdező: te megnyomnád?
júl. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Persze, hogy meg. Undorodnék magamtól, ha nem tenném meg.
júl. 28. 15:46
 20/28 anonim ***** válasza:
És elküldted már a teljes felrerakott pénzedet az afrikai segélyvonalakhoz? Befogadtál három hajléktalant? Hány szobás lakásban laksz? MIATTAD HALNAK MEG AZ AFRIKAI CSECSEMŐŐŐK!!
júl. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!