Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy gombnyomásra megoldható...

Ha egy gombnyomásra megoldható lenne Afrika összes élelmezési gondja, de cserében jelentősen romlana a te életszínvonalad, akkor megnyomnád azt a bizonyos gombot?

Figyelt kérdés
júl. 27. 21:58
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
16 Az a fontos hogy ne próbálj értelmezni semmit. Abból csak a gond van, csináld a napi rutint az is épp elég kihívás lehet neked.
júl. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

De ennek mi köze van az ország erkölcséhez, te szerencsétlen???

Jött pár válasz, ami egyrészt nem reprezentatív. Másrészt oké, hajrá. Már küldheted is a pénzedet nekik. Nem elméletben kell huszárnak lenni, hanem akkor csinálni. Nem is kell Afrikáig menned. KEress Valami borsodi 8 gyerekes családot. Mindig mutogatnak párat a neten meg a tv-ben.

Na hajrá.

júl. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

#21


Tehát jól értettem.

júl. 28. 17:46
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
De nekünk, magyaroknak mi közünk van az afrikai éhezőkhöz? Pontosan elég szar a helyzet itthon is, nekünk ki segít? Ennyi erővel oldják meg Afrikát a gazdagabb államok... Nem is értem....
júl. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
23 Tehát nem értetted jól.
júl. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Ez nem reprezentatív minta, de láthatod: az emberek többsége nem tenné meg.

Néhányan még a gondolatra is felháborodnak, és rögtön támadnak.

júl. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Elég lesújtó kép.


Szerintem régebben még egy ilyen kérdésre az emberek többsége azt írta, hogy megnyomná a gombot. Akkor még úgy voltak vele, hogy idehazudják az erkölcsös választ, miközben a valóságban nem nyomnák meg.


Viszont ma már annyira elfogadott lett az erkölcstelenség, hogy arra se veszik a fáradságot, hogy hazudjanak. Szerintem sokan még szégyellnék is magukat, ha kis együttérzést mutatnának mások felé. Jobb nekik a beképzelt, izomagyú szerep.

júl. 28. 23:13
 28/28 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem csak az emberek hibája, a mai nevelés így működik.

Jó (elveszett, gyökértelen, sóvárgó) fogyasztó, jó (mozgósítható, megvezethető) szavazó.

Ne csak az embereket ítéld el miatta, a nevelés éppen olyan fontos.

júl. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!