Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy gombnyomásra megoldható...

Ha egy gombnyomásra megoldható lenne Afrika összes élelmezési gondja, de cserében jelentősen romlana a te életszínvonalad, akkor megnyomnád azt a bizonyos gombot?

Figyelt kérdés
júl. 27. 21:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
38%
Meg.
júl. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%
Nem nyomnám meg. Rohadtul nem érdekelnek az afrikai éhezők amíg Magyarországon is sokan vannak akik pocsékul élnek.
júl. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
95%
Jelenleg is meg van oldva, a gyemántbányákkal és esőerdőkkel tömött afrikának a kormányaik a gondok amik pofátlanul ellopják a pénzt a gond. Teljesen jól meglennének egy normális kormányzattal.
júl. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
0%

Igen, mert nem vagyok pszichopata, és nincs olyan ember, de még gondolkodó pszichopata sem, aki több milliárd ember, vagy gyerek kínhalálban történő megdöglését választaná, csak hogy neki egy kicsivel jobb legyen. Én a hatalommal ellentétben nem vagyok ilyen.


#3 Ne! És nincs senki, aki meg tudná oldani? Szerinted létezik olyan, hogy egy országba mindig olyan ember jut hatalomra, aki aztán kiirtja a népét? Szerinted ez véletlen? És véletlenül senki nem akarja megoldani. Amerika sem, aki elvileg mindenbe beleszól. Ezt pont nem akarja.

júl. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
0%
Ja neeem nem! Én olyan jó ember vagyok, hogyha valaki ellopna egy marékkal, én még utána az egész őserdőt is felégetném! Lényeg, hogy legyen nyaklánc a k*va nyakába.
júl. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Mit jelent, hogy jelentősen romlana? Én nem választanám az éhezést senki helyett. Így sem vagyok gazdag, de az alapvető dolgaimat nem adnám oda senkinek.

Amúgy ez a romlás tartós lenne?


Mit jelent, hogy megoldódna az ő gondjuk? Hogy mondjuk én ugyan annyit dolgoznék és innentől a fizetésem feléből őket etetném minden hónapban? 100000%, hogy nem.

júl. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben fogamzásgátlókra költik.
júl. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Jelenleg a fehérek háborúznak velük?
júl. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Nem. Az én életem az átlag középosztály. Ha jelentősen romlana, akkor lecsúsznék valami BAZ megyei szintre. Kössz nem.
júl. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
69%

Ha cserében gazdag lennék, akkor megnyomnám a gombot.

Az hogy én legyek csóróbb ilyen népségek miatt, még viccnek is rossz.

júl. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!