Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiatal nőként nem vagyok...

Fiatal nőként nem vagyok szégyellős, illetlenség ffi barát előtt pcéran lenni?

Figyelt kérdés

Anyum videóhívasotott én rajtam csak bugyi van és belelógtam a videóba. Nem zavart, nevettünk. Volt, hogy autóban lecseréltem melltartót a férfi ismerős barát előtt. Nem tudom, meglepődött én meg csak annyit mondtam: Mivan még nem láttál női mellet?

Ugye sok más nő is van így, hogy nem szégyellős? És pasik! Ha előttetek csinálna ikyet egy nő barátotok, hogy reagálnátok? Lazán vagy inkább mellőzni az ilyesmit ha nem akarok szexelni velük?


júl. 13. 19:26
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
91%

10


Ugyan miért?Ha te nyugodtan levetkezel egy férfi ismerős előtt mert nem vagy szégyenlős,akkor más miért ne tehetné előtedd?Ő is csak annyit tenne hozzá;

-Mi van nem láttál még falloszt?

júl. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
29%
Ha előttem vetkőznél jól meghágnálak.
júl. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%

Ez lenne a normális, de mi nem egy normális nép vagyunk.

Inkább tisztázd, mielőtt ilyet csinálsz valakinél.

júl. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, illetlen dolog. Te mennyire örülnél, ha valaki bokára letolt nadrággal pingvinezne elötted?
júl. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
0%

"mi nem egy normális nép vagyunk"

Erre ékes bizonyíték ez a brutális lepontozás. Bár biztos csak pár ember volt, de akkor is. Gondolom, a #14 volt, az ő lelke pont ezt tükrözi.

Én szégyellem magam helyettük.

júl. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
87%

#16: mert egy egész nemzetet címkézni aztán normális dolog.


Nem, a lepontozás csak azt mutatja, hogy nem értenek egyet a véleményeddel, illetve a kirekesztő retorikáddal, Te kis különleges hópehely.


A pontozástól függetlenül egy baromság, amit írsz, és a kulturális antropológia területén való teljes tájékozatlanságról árulkodik.

júl. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
22%

Valakit csak lepontoztak.

Az én válaszomat törölte a leányzó.

Azt merészeltem írni,ha egy nő megmutatja a mellét,ne csodálkozzon ha megfogom.

Kitartok ezen álláspontom mellett.

júl. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
78%

De ez rossz állspont, mert semmilyen módon nincsen jogod rá!

Másrészt azt ne mondja senki, hogy a #14 egy normális ember.

júl. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%

Feszegessük még ezt a témát kicsit...hogy érted hogy semmilyen módon nincs jogom hozzá?

Te hogy szoktál szexelni-ha szoktál-hátra tett kézzel?Azok a nők,akik nekem önként megmutatják a melleiket,pont azért csinálják hogy a kezembe/számba vegyem.

Itt nem arról van szó,hogy egy vadidegen nő mondjuk a strandon leveszi a felsőt,hanem ismerős csinálja nekem,előttem.

júl. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
52%
Mi a baj a 14-essel?
júl. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!