Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiatal nőként nem vagyok...

Fiatal nőként nem vagyok szégyellős, illetlenség ffi barát előtt pcéran lenni?

Figyelt kérdés

Anyum videóhívasotott én rajtam csak bugyi van és belelógtam a videóba. Nem zavart, nevettünk. Volt, hogy autóban lecseréltem melltartót a férfi ismerős barát előtt. Nem tudom, meglepődött én meg csak annyit mondtam: Mivan még nem láttál női mellet?

Ugye sok más nő is van így, hogy nem szégyellős? És pasik! Ha előttetek csinálna ikyet egy nő barátotok, hogy reagálnátok? Lazán vagy inkább mellőzni az ilyesmit ha nem akarok szexelni velük?


júl. 13. 19:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
41%
Félek, ebből gondok lesznek, mert az emberek 98%-ának nincs megfelelő szintű EQ-ja...
júl. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradna intimitás a részemről
júl. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%

Kedves Kérdező!


Mint ahogy utaltam rá, ha ilyen nyitott vagy, akkor ez konfliktusokat okozhat. A férfiak, akik nem képesek uralkodni önmagukon és akikkel nem építesz ki megfelelő kapcsolatot, könnyen felhívásnak fogja ezt értelmezni.


Az ő olvasatukban felkínálod magad, ők kihasználják az alkalmat. Félő, hiába jelented fel, nem egyértelmű az ügy ebben a formában, arról nem is beszélve, hogy a téged ért sérelmak pszichés hatása ugyanúgy érni fog...


Mint írtam, és mint láthatod az eddigi kommentekből, az emberek (férfiaké, nőké egyaránt) 98%-ának az EQ nem elegendő ahhoz, hogy képesek lennének kezelni egy ilyen szitut.


Félek, így csak bajt hozol a saját fejedre.

júl. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Csak barát előtt van ilyen. Természetesen nem más előtt.
júl. 13. 19:53
 5/28 anonim ***** válasza:
76%
Előbb győződj meg a "barát" EQ-járól...
júl. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
93%

"én meg csak annyit mondtam: Mivan még nem láttál női mellet?"


Úgy válaszolok, mintha nem egy hormontúltengéses kissrác kamukérdése lenne: ha kettesben vagytok egy "ismerős" pasival egy kocsiban, és te félpucérra vetkőzve nekiszegezel egy ilyen kérdést, akkor nagy az esélye, hogy a pasi felhívásnak fogja venni keringőre. Attitűjétől függően neked esik és ölelgetni kezd, vagy kiszáll az autóból, és magában elkönyveli, hogy micsoda könnyűvérű nőcske vagy.

Hogy anyukád videohívásakor ott riszálod magad egy szál bugyiban, hát... engem nőként zavarna, hogy beszélgetek a barátnőmmel, és a lánya behimbálja a csöcseit oldalról a képbe.

júl. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
92%
Én férfiként nem örülnék, ha egy nő vagy férfi ilyen indiszkrét lenne. Egy öltözőben stb. más, de random helyen illene előre jelezni.
júl. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Férfi gondolhatja ezt provokatívnak szerintem. Hogy 'valamit' akarsz tőle.


Nőként jó, ha kicsit titokzatos vagy, és a 'titkok' nem olyan könnyen elérhetők, mert akkor megszűnnek titoknak lenni.

júl. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Oké..Te hogyan reagálnál ha valamelyik férfi ismerősöd egyszer csak beszélgetés közben letolná a nadrágját majd az alsóneműjét?(Azért,hogy megigazítsa a félrecsúszott fecskét és a lompost.Mert van amikor csak így lehet azt kényelmes pozícióba rendezni.)
júl. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Az valahogy elképzelhetetlen.
júl. 13. 21:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!