Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire esne jól, ha egy rég...

Mennyire esne jól, ha egy rég nem látott baráttal való találkozás során ez történne?

Figyelt kérdés

Szóval beszélgettek és egy idő után elkezdi nyomkodni a telefonját, másokkal chatel, mondasz neki valamit és azt mondja, hogy ezt írja meg egy másik barátjának.

Nekem rosszul esett. A további találkozót nem is forszíroztam.



2023. jan. 6. 18:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
attól függ. szerintem az rosszabb ilyen, miatt leírni egy embert.
2023. jan. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem találkoznék vele többet.. iszonyat bunkóság a telefont nyomkodni mikor találkozol valakivel..ha érdekesebb a telefonja akkor nyomkodja azt, nem kell velem talalkozgatni
2023. jan. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#1 Szerintem tessék-lássék barátságnak rendben van. Van aki bírja az ilyet. Viszont, ha én megadom neki a tiszteletet és figyelek rá, ő meg nem viszonozza, azon el lehet gondolkodni.

#2 Én is így gondolom.

2023. jan. 6. 19:04
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rosszul esne.
2023. jan. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
#3 nem ezen múlik, hogy valakivel kedvelitek e egymást, izgalmasak vagytok e egymásnak. pláne nem egy ilyen alkalmon múlnak dolgok, hogy chatelt e telefonján.
2023. jan. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A kedvelés nem, de ha te valakivel találkozol személyesen és ahelyett, hogy rád figyelne és neked szentelné az idejét maximálisan, inkább egy másik barátjával kezd el csevegni, akkor felmerülhet benned a kérdés, hogy oké, akkor miért nem vele találkozott inkább, ha már eléd sorolja.
2023. jan. 6. 23:41
 7/15 anonim ***** válasza:
8%
abból, hogy chatel valaki telefonon óriási következtetéseket vonsz le. te tudod mi a fontosabb neked, esetleges barátságok vagy ez az okoskodás.
2023. jan. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem érted. Nem az a baj, hogy chatel, hanem az, hogy akkor teszi ezt, amikor mással találkozik. Valószínűleg a való életben mi ketten sem lennénk jó barátok, mert például nem érted meg a nézőpontom, sőt még minősítgeted is. Nem baj, neked belefér, erre irányult a kérdés. Várom még mások válaszát!
2023. jan. 7. 00:15
 9/15 anonim ***** válasza:
16%

Értem teljesen, csak éppen egy nem lényegi dolgot fújsz fel. Ha amúgy minden jó, jól érzitek magatokat, neked öröm az ő személye és fordítva, akkor egyszerűen abszurd az, hogy többet nem akarlak látni, mert közben chateltél. De persze lehet ilyen kemény elveket csinálni. Csak aztán azt lesz, hogy a kapcsolatok elhalnak és maradnak az féltett elvek.


Amúgy meg, ha ez zavar, akkor a legegyszerűbb elmondani ezt neki.

2023. jan. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Lehet nem minden veszteség veszteség.
2023. jan. 7. 00:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!