Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire furcsa dolog találkoz...

Mennyire furcsa dolog találkozni egy régi baráttal?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác, akivel 12 évig legjobb barátok voltunk, ovi elejétől általános iskolás korunk végéig. Aztán jött a nyár, még mindig jóban voltunk, majd 9.-ben taliztunk párszor, 10.-ben kb 3-4*, aztán onnantól kezdve csak akkor beszéltünk, ha épp egy busszal mentünk suliba vagy jöttünk meg onnan.

A múltkor hazakísért és nagyon kedves volt. Öcsém meg kb mindenki nagyon kedveli és gyakran emlegetjük itthon, hogy hiányzik nekünk és kéne vele valamikor találkozni.

Srácok, ti nemet mondanátok egy lánynak, akivel régen jóban voltatok?



2021. jún. 3. 03:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne nemet mondani? Az élet elsodort, most újra itt van. Haraggal váltatok el? Mert ha nem, akkor miért ne?
2021. jún. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem élesszétek fel a barátságot, menjetek el sátrazni haveri társasággal, vagy valami más közös programra. Bringa túra, ilyesmi.
2021. jún. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hm, nemrég futottam össze egy volt osztálytárssal, akit vagy 30 éve nem láttam. Meg sem ismertem volna. Ő ismert fel engem. Kedves élmények az ilyenek.
2021. jún. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ó wow! Aranyosak vagytok.😇

Azt hittem olyanokat fogom kapni, hogy a közelébe se menjek, mert fiú-lány barátság nem létezik.😫 Egyébként nem váltunk el haraggal, szimplán egyszercsak kevesebbet kerestük egymást. Viszont volt időszak, mikor 2 hétig mindennap találkoztam vele, mert úgy jöttek a buszaink és ez minden reggel kb 1 órás beszélgetést jelentett, majd délután is volt, hogy egyszerre jöttünk haza és mindig tudtunk új dolgokat mondani a másiknak.

Csak nekem az a fura ebben az egészben, hogy 2 éve nem terveztünk talit egymással és félek, hogy lekoppint/kínos lesz.

2021. jún. 3. 09:50
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy nincs fiú-lány barátság! Csak manapság be akarja mesélni a fogyasztói társadalom hogy a szex mindenek felett.. 🙄


Ne tévesszen meg.

2021. jún. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!