Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy kis helyiségből ahol...

Egy kis helyiségből ahol tömeg van, illetlenség tolakodva, másokat meglökve kijönni?

Figyelt kérdés
Ha csak így lehet kiférni mert amúgy olyan kicsi a hely hogy alig lehet elférni ha sokan vannak bent. Vagy hogyan kell ezt illedelmesen csinálni?
2023. szept. 13. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sűrű elnézéskérés kíséretében.
2023. szept. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Régen jártam ugyan tömegközlekedéssel, de ezt megoldják általában az emberek.

Először is szólsz, hogy elnézést!

Ha olyan szűk a hely, hogy bár félrehúzódnak, mégis úgy kell átpréselődni, ilyenkor megengedett a testi kontaktus is, csak módjával.

De nyilván nem lökni kell.

2023. szept. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szólsz hogy elnézést, meg nem lendületből lököd az embereket.

De amúgy ez van, ha ki kell menned akkor mész és kész. Aki tömegközlekedik annak ez kb mindennapos. :D

2023. szept. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tömegközlekedésen én egyszer kiabálok, hogy "elnézést, leszállnék!", aztán pogózok le mindenkit, aki útban van.

Ez szerintem nem udvarias, ahogy az sem, hogy a kis helyiségből menekülve löksz fel mindenkit. Nem udvarias, de abszolút érthető. Pláne, ha olyan ember vagy, aki esetleg rosszul van, ha nincs elég levegő, vagy pánikol a tömegben, vagy ilyesmi. Engem sokszor löktek már fel "menekülés" közben koncerten, klubban, rendezvényen, nem udvarias, de nem tudtam rájuk sosem haragudni.

2023. szept. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem illetlenség. Az az illetlenség, hogy beállnak az ajtóba. Szólni kell ezerrel, és tolni kifelé, igen. Bunkó szarok megérdemlik.
2023. szept. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!