Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Illetlenség lenne vagy sem?

Illetlenség lenne vagy sem?

Figyelt kérdés
Van egy nő, akivel ismerkedek, huszonévesek vagyunk mindketten. Ő is mondta, illetve észre is vettem, hogy picit sántítva jár. Illetlenség lenne erről kérdezni őt, várjam meg, míg magától mesél ( ha mesél ) vagy lehet nyugodtan?

2023. febr. 8. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Én nem kérdeznék rá.
2023. febr. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Ha látod, hogy sántít és érdekel a nő akkor nem mindegy, miért sántít?
2023. febr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Én megkérdezném. Nyilván lehet ezt nem tolakodó módon is. Pl kifejezed, hogy "nem akarok tolakodó lenni, ha nem akarsz besézlni róla nem kell, de látom, hogy kicsit sántítasz, hogyhogy?"


Deee egyébként lehet lazára is fogni és egyszerűen csak megkérded "fáj a lábad?" és akkor erre vagy azt mondja, hogy "jah, de hagjyuk is" vagy elmondja, hogy "ja nem, ez azért van mert...". Oszt ennyi.

2023. febr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Ha ő is mondta, akkor már rá lehet kérdezni az okára.
2023. febr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%

Nézd úgy a kérdésedet, hogy: ha megtudnád az okát, akkor mit kezdenélle, a heyzettel? Jobb lenne egyikőtők élete is? Valamit változtatni tudnál rajta? Többet segítenéd, vagy sajnálnád a helyzet miatt?

Ha sok a nem a válaszokra, akkor a lényeg: nem mindegy, hogy mi a szitu vele kapcsolatban? Ettől még ember, és éli az életét.

2023. febr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!