Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki egyedül él az hogy oldja...

Aki egyedül él az hogy oldja meg ha elájul betegség miatt?

Figyelt kérdés

Elkaptam vírust, megszédültem, kezdett sötétedni minden. Úgy szedtek össze az otthoniak. Most azon gondolkodom mit csinál ilyenkor az akinek senkije sincs?

Meg ugye egyáltalán nem tudtam magam ellátni, erőm max a wc-ig tudtam kimeni. Ilyen hogy ételt csinálni, bevenni a gyógyszert stb nem tudtam csak feküdni.


jún. 30. 08:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%

#9

Te jó ég:(((

jún. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%

Már filóztam rajta.


Elsőre a munkahelyemről keresnének...aztán a munkahelyemről jönnének el a lakásomhoz vagy házamhoz....kérdeznék esetleg a szomszédot...


De nagyobb az esély arra, hogy a rohadó hullám szagára lennének figyelmesek.

jún. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
82%
#11 Ráadásul ha belegondolunk, hogy az országban összesen hány darab egészségügyi dolgozó van, és összevetem azzal az ember tömeggel ami ott a főtéren volt kizártnak tartom, hogy legalább egy eü dolgozó ne ment volna el mellettem aki még tudta is volna, hogy mit kell csinálni.
jún. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
51%
#13 Senki sem fog segíteni. 2024 van, individualista társadalom. Meg amúgyis nagyobb a valószínűsége hogy egy drogos bajos alak ájult be, mint egy beteg normális ember. Senki sem fog időt pazarolni rá.
jún. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
75%
13, amíg Budapesten laktam, 5 alkalommal találtam halottat. És nem csak hajléktalanokat, egy alkalommal a Jászai Mari téri vilimegállóban aktatáskás-öltönyös fiatal pasit is fogtam. Szívrohamot kapott, ülve maradt. A kiérkező mentő szerint 5-7 órája halhatott meg.
júl. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!