Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki egyedül él az hogy oldja...

Aki egyedül él az hogy oldja meg ha elájul betegség miatt?

Figyelt kérdés

Elkaptam vírust, megszédültem, kezdett sötétedni minden. Úgy szedtek össze az otthoniak. Most azon gondolkodom mit csinál ilyenkor az akinek senkije sincs?

Meg ugye egyáltalán nem tudtam magam ellátni, erőm max a wc-ig tudtam kimeni. Ilyen hogy ételt csinálni, bevenni a gyógyszert stb nem tudtam csak feküdni.


jún. 30. 08:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát az szívás. Egyedül élek, és amikor komolyabban beteg vagyok, igyekszem mindig a kezem ügyében tartani a telefont. Az ajtót meg olyankor csak kulcsra zárom, hogy kívülről is nyitható legyen (vannak rajta belső lehetőségek is). Mondjuk az ilyen típusú ájulások, amit írsz, nem szoktak sokáig tartani, hamar magához tér az ember. Olyan meg nekem még sose volt, hogy a vécére ne tudjak kimenni.
jún. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Eddig még nekem sem, de most mégis. Es csak 24 vagyok.
jún. 30. 08:59
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem élek egyedül, de voltam már olyankor nagy beteg, amikor hosszabb ideig nem volt itthon senki. Meg lehet oldani. Feküdtem fürdőszoba és konyha kövén is, amíg elég erőt gyűjtöttem, hogy visszajussak az ágyig. Ahogy első írta, apránként az embernek az ágya mellé kell hordani a nélkülözhetetlen dolgokat.
jún. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Ennyire még soha nem voltam xarul.
jún. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

ha érzed hogy sz@rul vagy akkor le kell feküdni, lábadat feltenni valamire, ami magasabban van. így teljesen nem fogsz elájulni, max a világodat nem tudod.


Velem is volt már, hogy 1 órát feküdtem a fürdő kövén, mire összekaptam magam.

jún. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én ájultam már el az éjszaka közepén, de nem vágódtam hanyatt, csak nekidőltem az ajtónak, és lerogytam. A férjem átaludta :D
jún. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem van párom, de még így is nehéz ha nagyon beteg vagyok. Mg egy pohár vizet sem hoz be, kaját meg méginkább nem. Fordítva elvárja. Betegen lázasan is fel kell kelnem mert nem hagy, azt mondja lusta vagyok
jún. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért a párod, 7-es?
jún. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ahhoz egyedül legyél, hogy ne legyen ki segítsen.


Én az utcán ájultam el egy város főterén, rengeteg ember értelemszerűen. Egyszercsak elhuppantam aztán nem tudom mennyi idő után felkeltem de senki nem kérdezett semmit, csak elmentek mellettem.

jún. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Még örülhetsz hogy nem raboltak ki.
jún. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!