Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki még ma is annyira fél a...

Aki még ma is annyira fél a kovidtól hogy maszkban is kesztyűben ül egyedül is az autóban az már örökké félni fog?

Figyelt kérdés

2022. szept. 15. 11:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Akik maszkban vannak, nem feltétlenül félnek. Sokan éppen akkor covidosak, és nem akarják szétszórni.
2022. szept. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%

Jó, mondjuk egyedül a kocsiban az tényleg kemény.


Deee az emberek egy része azt hiszi, hogy a maszk csak a COVID ellen van. Pedig a világ egy jelentős érszén felismerték azt a tényt, hogy "ha beteg vagyok és ki kell mozdulnom, az a felelős magatartás, ha maszkot hordok". Ásiában évtizedek óta bevett szokás, hogy aki betegnek érzi magát, az maszkot vesz, hogy másokat ne fertőzzön meg.

Nem COVIDdal, hanem akár náthával, torokgyulladással.


Szóval ja, aki egyedül a kocsijában is így van, az tényleg fura, de azért nem kell minden maszkos emert félősnek titulálni. Csak ismán felelősségteljesek.

2022. szept. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Aki maszkban van, lehet például beteg (nem covidos) vagy állhat éppen kemoterápiás vagy sugárkezelés alatt.

Nem mindegy neked?

2022. szept. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Valahol inkább az a vicces, hogy eddig mindenki "félt" most meg agyba-főbe köhögnek, krákognak, turháznak az emberek.
2022. szept. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
4, naja, főleg annak tükrében, hogy amúgy baromira mennek fel megint az esetszámok, csak a média most a rezsivel meg a háborúval van elfoglalva. A kormány meg csak annyira akar foglalkozni vele, amennyire a népszerűségének kell, tehát ha az embereket nem foglalkoztatja, akkor ő sem fog törődni vele.
2022. szept. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Néha rám is néznek (sőt inkább mindig, óriási szemekkel), hogy miért mászkálok maszkban az utcán. Pedig csak kiléptem valahonnan, ahol kellett, és lehet éppen nem az a legfontosabb problémám, hogy azonnal letépjem magamról. Van, hogy egyszerűen fentmarad, mert elfelejtem, hogy rajtam van. Ha valaki nem fulldoklik benne, és egyik helyről a másikra megy kocsival, akkor lehet csak fent hagyja és kész. Ha kesztyű is volt rajta, azt meg pláne, mert nem egy élmény le meg felhúzogatni azokat a gumikesztylűket.
2022. szept. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

#5 Nem is az, hogy Covid, hanem van minden más szar amit nem jó elkapni.


Eddigi betegségeim 90%-át tuti tömegközlekedésen és/vagy munkahelyen kaptam el más göthösöktől.


Legutóbb munkatársam gyereke hozott haza valamit az oviból, és áthúzta rám is. 2 hétig csak feküdtem, azt hittem meghalok, de munkatársam büszkén hívott fel, hogy "szerencsére nem covid".

2022. szept. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Apám belgyógyász szakorvos. Bent a kórházban maszkban van. Mikor az egyik kórházból átmegy a másikba sokszor elfelejti levenni a maszkot. Lehet hogy őt láttad.
2022. szept. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%
Igen, ők haláluk napjáig le sem fogják venni a szájkosarat, gondolom, még otthon sem. Az már nem is számít, hogy két évvel ezelőttig egyetlen pillanatra sem fordult meg a fejükben, hogy állandóan vírusok vesznek körül minket, mindenhol, szerte az egész világon. Apám például szálegyedül is maszkban gereblyézik a kertben annak örömére, hogy az egész k'rva utca tök üres, mer' ott van a csúnya, gonosz covid, de azért ebéd közben vígan a markába köhög. Már meg sem lepődnék, ha az lenne a következő lépés, ha mostantól világszerte mindenhol rögtön a születés utána (sőt, inkább már in utero) ráadnák a szájkosarat az újszülöttekre, és utána egész életükben kötelezően viselniük kellene. Szép új világ.
2022. szept. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%

9


Sajnos óriási hibája a maszknak, hogy a hülyéktől nem véd meg!

2022. szept. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!