Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyedül vagyok?

Egyedül vagyok?

Figyelt kérdés

Hétfőn, hajnali 1-kor gondolatok ezrei cikáznak a fejemben, zenét hallgatok, unatkozok és rosszul vagyok.

Röviden, önértékelési gondjaim vannak, részben voltbarátom miatt is, nem váltunk szét szépen. Az szokott segíteni, ha a "világot" magam mögött hagyva kimegyek egyedül a dombtetőre nézni kicsit a várost alattam. Gyönyörű és idilli látvány. Most viszont úgy alakult, hogy betegség miatt erre nincs lehetőségem. A betegségből kifolyólag fogytam is 1 hét alatt kb. 5 kilót (ami az alap 53 kgmből nem kevés), és hát persze, hogy a nehezen összeszenvedett izom olvadt le...

Mindenhol szeretnék lenni, csak itt és most nem. Nagyon magányos vagyok és beteg. A vadonban az ilyen állatok szoktak meghalni. :D (Na ne értsetek félre, alapjáraton szeretek élni, csak ez most egy nehéz időszak).

Pedig aggodalomra semmi okom, csak 1-2 versenyt - meg persze rengeteg edzést - kell kihagynom, viszont sok szabadidőm lesz...De nem tudok mit kezdeni magammal. Van egy stóc jó, olvasatlan könyvem, szeretek is olvasni, de nem köt le. Filmezni nem nagyon szoktam, sorozatot nézek, de már hatvanadjára nézem újra, kezdem nagyon unni. Kommunikációhiányom van, nagyon sokat beszélek, de mióta barátommal szakítottunk, nincs kivel - illetve van, de azért nem ~6 óra/nap szinten.

Na jó, mostmár kirinyáltam magam, amúgy nem szokásom panaszkodni. Köszi mindenkinek, aki netalántán olvassa. Beleőrülök már a négy fal közé bezártságba. :D



2016. márc. 7. 01:12
1 2
 1/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
68%
1 hét alatt nem veszíthetsz 5 kiló izmot. Az a jó hírem. ^^
2016. márc. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Csak kiváncsiságból hány éves vagy?
2016. márc. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Egyedül vagy. Én is egyedül vagyok, tudom milyen érzés. Azon gondolkodom milyen programot lehetne csinálni, hogy ne legyek egyedül. :)
2016. márc. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Magány? Megoldás: 1 magányos + 1 magányos = 2 nem magányos. Itt már van egy válasz aki felajánlotta magát de ha kell itt vagyok én is bár én nem vagyok magányos annyira de szívesen felajánlom magam ;)
2016. márc. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Utálom az ilyeneket, mint te.
2016. márc. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#1, köszi, ez megnyugtatott. :) (De már 3 hete beteg vagyok, csak 1 hete durvább és itthon vagyok.)

#3, együttérzek ;)

#4, köszi, ez kedves tőled!

#5, nem tudom mi késztetett arra, hogy ezt az információt megoszd velem. Tudomásul vettem. Egészségedre!

2016. márc. 7. 18:47
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
és én?
2016. márc. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Biztos valami olyasmi, ami téged is arra késztetett, hogy megoszd a nyomorod.
2016. márc. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#7, nemár, fontos? :D

#8, nem hiszem. Ha nem érdekel, miért olvasod el?

2016. márc. 7. 20:20
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem fontos, de hát pont én maradok ki? Nemár
2016. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!