Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A magas életszínvonal növeli...

A magas életszínvonal növeli vagy csökkenti a gyerekvállalási hajlandóságot?

Figyelt kérdés

jan. 28. 12:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
3%

A jólét alapjáraton növelné a gysrekvállalási kedvet a hagyományos értékrendek, vallás, erkölcs stb mellett, lásd pl Izrael.

De ha a jólét mellé szekularizáció is párosul, akkor fontosabbá válik az egyes egyének “önmegvalósítása” carpe diem meg hasonló hangzatos szlogenek kíséretében, így 40-50esek kapnak csak észbe, hogy hoppá elmegy mellettünk az élet… de sokszor már csak 1 esetleg 0 gyerek jön össze…

jan. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Már megint a manipuláció hogy elmegy mellettük az élet, válasszanak téged...

1. Nem fognak. 2. Csak hazabeszélsz, abszolút nem az van amit gondolsz, max a férfiak kapnak észbe későn, de azt is inkább fellélegzésnek mondanám hogy megúszta a gyerekezést. Vannak ilyenek akik sose akarnak. Akik meg évekig évtizedekig próbálkoznak, azokat meg nem korrekt a te sikertelenségeid miatt betámadni.

jan. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 NTBS ***** válasza:
Csökkenti. Ez egyértelmű.
jan. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

12#

“Max a férfiak kapnak észbe”

Az nem elég? A gyerekevállaláshoz elengedhetetlenek a férfiak is nem?


“Akik évtizedekig azokat nem korrekt betámadni”

Kit támadtam be? Hol? Mikor?

Sajnálom azokat akik évtizedekig próbálkoznak és nem jön össze… de azok a társadalomnak csak egy kis szelete…


Az pedig, hogy a férfiek nem akarnak gyereket egyre nagyobb számban, és egyre többen vannak akik sosem akarnak gyereket…

Ez mind a szekularizáció hatása.


Nézzétek meg Izraelt, ami egy jóléti állam, szinte az egyetlen olyan, ahol nő a népesség, és nem a migráció miatt, hanem a hagyományos értékrendek, a vallás miatt. Mert a zsidók nem engedik, hogy szekularizálódjon a társadalmuk…


Ezt a “hazabeszélsz” dolgot pedig nem is tudom értelmezni…

febr. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A hazabeszélsz annak szólt, hogy ezt a "későn kapnak észbe" dolgot és hasonlókat sokszor olyanok mondják akik nem jutnak nőhöz sehogy, és akkor lobbiznak a 20 éveseknél hogy nekem szüljél azonnal mert majd de megbánod később ha nem engem választasz. De akkor te nem ilyen vagy.
febr. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem, én azok szűk táborát erősítem, akik vaktöltényt lőnek, szóval én sem fogom soha erősíteni a statisztikákat, viszont van 2 mostohalányom akiket mostanra sajátként szeretek, és ők is engem apjukként kezelnek, szóval azért a szülői élmény meglett, mégha nem is kértem, dehát az élet tud fura lenni.
febr. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!