Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én vettem azt észre,...

Csak én vettem azt észre, hogy az alacsonyabb iskolázottsági rétegekben jellemzőbb a dohányzás?

Figyelt kérdés
Pl a legtöbb dohányos ismerősömnek, vagy alapfokú, vagy középfokú, vagy valami szakmunkás papírja van. A diplomások között, értelmiségieknél kevesebb dohányost látok. Nem leszólni akarok senkit , csak érdekelnének az észrevételeitek.
2022. okt. 18. 18:44
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
#10 Aha, szóval akkor még nem éltél a való életben. Tiszta...
2022. okt. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem dohányzom, de mindig olyan jókat mosolygok amikor valaki mondja, hogy milyen egészségkárosító a cigi, aztán kétpofára zabálja a Mekis hambit meg a hulladék kajákat. :D
2022. okt. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
73%
#6os válasz alapján a nemek aránya érdekesebb számomra👀
2022. okt. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Én nem dohányzom, de valamiért engem sose zavart, ha más igen. Nem tudom miért kell állandóan bántani a dohányosokat :)

Egyébként én most összeszámoltam nagyjából az ismerettségi körömben hány diplomás van, összesen kettőt találtam csak sajnos, de mindketten dohányoznak. Nyilván több nem diplomás ismerősöm van, így azok között természetesen számokban több a dohányos, viszont ha az arányokat nézzük, a diplomás ismerőseim 100%-a dohányzik :D


Mindegy, nyilván ez egy hülye statisztika, de a saját ismerőseimet tudom csak számbavenni.

2022. okt. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 Darius- ***** válasza:
100%

Én nem vagyok olyan eloitéltes, hogy amiatt, mert valaki dohanyzik lenézzem. Nincs koze ahhoz, hogy ki mennyire muvelt, tobb tudos dohanyzott.

Én tarsasagban, ha vannak velem dohanyosok és megkinalnak ragyujtok, kulonben nem hasznalom. Abban igazad van, hogy egészségtelen.

2022. okt. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ezerszer cikibb és ostobább dolog valakit azért lenézni, mert dohányzik, mint dohányozni.
2022. okt. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

12-az valóban gáz.

Szerencsére nem tartozom közéjük. 😃

Pont, hogy a való életben élek. Látok én mindent. Rengeteg helyen megfordulok. Munkahely, egyetem, baráti társaság, család stb.

2022. okt. 18. 20:36
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Bár őszintén nem érdekel,hogy igazad van-e,mivel középvégzettsegu nemdohányzó vagyok,de vedd figyelembe,hogy a legtöbb dohányos tizenévesen a középsuliban szokik rá,így nem hiszem,hogy sok köze lenne a későbbi iskolázottsághoz
2022. okt. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
+régi szokás felső-középosztalynál a szivar és a pipa :) az jobb?
2022. okt. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van 1 olyan diplomás ismerősöm (ügyvéd), aki minden este kiül 1 üveg pezsgővel a teraszra. Az jobb mint a cigi? :D


Nem szeretem az általánosítást, pláne úgy, hogy közben lenézed a szakmunkást, aki pl.asztalosként alsó hangon 2x annyit keres, mint amennyit te diplomásként fogsz. :D

2022. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!