Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jó cigizni, miért cigizel?

Miért jó cigizni, miért cigizel?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 25. 23:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Semmire nem jó, semmi értelme, nem tudom miért csinálom, annak is több értelme lenne ha füvet szivnék csak. 29f
2022. ápr. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Nem cigizem. Olyan viszont volt már, hogy valakit egy spontán helyzetben egy jól irányított kérdéssel ráébresztettem arra, hogy ő tulajdonképpen le is szokhatna, és tényleg abba is hagyta egyik napról a másikra, és nem hiányzott neki, pedig korábban iszonyatosan erős láncdohányos volt.


Gyerekként kipróbáltam, nem ízlett... egyszer-kétszer később is megkóstoltam egy-egy slukk erejéig, de elég is volt. Sose akartam rászokni, és nem is szoktam szerencsére.

2022. ápr. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

Nem dohányzom azt se tudom milyen érzés egész életemben egy szálat nem szívtam el, de a többség valszeg az elvonási tünetek elkerülése miatt csinálja nem azért mert annyira élvezi.


22/f

2022. ápr. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én életemben 3-szor cigiztem. Jó érzés szívni... De rohadt egészségtelen és rohadt drága, ezért nem szoktam rá.
2022. ápr. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem azokat a 10 perceket amikor semmi dolgom a világon, csak kint, a szabad levegőn állni, és elszivni egy cigit. Élvezem ezt az egész rituálét, és úgy érzem, hogy ha nem cigiznék, nem lenne ürügyem megállni, és elmerülni a világban és a gondolataimban.

Ezen kívül bizonyos esetekben megkönnyíti az ismerkedést is; mindig akkor beszélgetek a legjobbakat másokkal, ha együtt megyünk ki cigizni.


De ja, proli szokás, és drága is, és nem tölt el örömmel, hogy pont a cigihez kötöm a boldog pillanataimat.

2022. ápr. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kb ugyanazert, amit az otos irt. Magat a szokast szeretem, hogy leulok / megallok es elviszok egy cigit. Nyugis.
2022. ápr. 26. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért amiért az 5-ös. De már abbahagytam rég a cigizést, most is épp a kávémat szürcsölgetem helyette, de azért ez mégsem olyan..
2022. ápr. 26. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Megnyugtat a nikotin.
2022. ápr. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Hámmé? Há másis szíjja. Akko én méne?
2022. ápr. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 HoneyBunny ***** válasza:
100%

En azt imadtam benne, hogy ha mar nem gyujtottam ra huzamosabb ideje, akkor utana teljesen elzsibbasztott a kovetkezo szal. Bizsergett mindenem tole es olyan vegtelenul nyugodt voltam, aztan kipattant a szemem es megint eber lettem, mehetett minden tovabb. Errol volt a legnehezebb leszokni.

En mar atszoktam elektromosra, 3-mas erossegut szivok, szoval nagyon minimalisat. Nincs is az a bebizsergos erzes tole, de jobb ez igy, a vegere mar nagyon utaltam az egesz cigizest.

2022. ápr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!