Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak is hiányzik a 2020/2021...

Másnak is hiányzik a 2020/2021-es Covid helyzet?

Figyelt kérdés

Kijárási tilalom: Nyugodt, csendes utcák, kevesebb agyhalott részeg randalírozó


Bezárt/részben bezárt üzletek: Mindenki kibírta nélküle, legalább az embereknek volt lehetősége kicsit kevésbé a sok szemétre költeni


Online oktatás/Home office: Reform. A fizikai jelenlét elavultságára mutatott rá


Higiénia: A kötelező maszkviselés és a kihelyezett kézfertőtlenítőknek hála az emberek jobban odafigyeltek a távolságtartásra


Környezetkímélés: Nem is kell ecsetelnem. Kevesebb haszontalan hulladék, akár elektronikai, akár élelmiszerre gondolva.


Őszintén, 2020 március - 2021 nyár volt kb a legjobb időszak.


2022. aug. 31. 19:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem.
2022. aug. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is hiányzik, de én extrém módon szeretem a csendet és az egyedüllétet. Persze azokat is megértem, akiknek borzalmas volt ez az időszak, de én sokkal nyugodtabban éltem ez idő alatt.
2022. aug. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Egyáltalán nem hiányzik, főleg nem a maszkban fulladozás és hogy még moziba se tudok elmenni, ha szeretnék. Számomra az egyetlen előnyök azok közül amit felsoroltál az volt, hogy a környezetszennyezés csökkent (viszont még így is sok maszk kötött ki a tengerekben/óceánokban) és a home office, utóbbi viszont csak kényelmi szempontból.
2022. aug. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Nem.


Azért nagyon nem volt szórakoztató, amikor az idősáv miatt munka előtt kellett végigrohanni három boltot, hogy minden meglegyen délelőttre, vagy babakocsizás közben kellett a rendőrnek magyarázni, miért nem vagyunk otthon.


Arról nem is beszélve, hogy egy egyszerű gyógyszerfelírás is egy rémálom volt.


A home office meg arról szól, mivel úgyis mindenki otthon van, elég lazán kezelték a munkaidő véget.

2022. aug. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%

Rohadtul nem. Mindenhol csak meg volt nehezítve az ember élete, persze csak nyáron nem...

inkább hiányzik a 10-15 évvel ezelőtti időszak mikor még sokkal kevesebben voltunk errefelé ahol élek. Mondhatni kb. fele ennyien.

Sokkal jobb lakások/házak közül választhattál, ezerszer több volt a lehetőség, ha telket szerettél volna stb.

Autó meg talán harmad ennyi volt.


De ez a rohadt mesterségesen generált helyzet nagyon nem, hiába volt kicsit fellélegeztető a kevés ember.

Még az árak sem estek korrekcióba normálisan.

2022. aug. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%

- Én extra szerencsétlen lehettem, de így pont hogy nappal voltak kint a részegek a szokásos késő délután/este helyett, és állandóan beléjük futottam.


- Az emberek felőlem arra költekeznek amire akarnak, akkor se, most se nézem ki mire költ.


- Home office csak az irodai munkákra érvényes, minden máshol szükséges a jelenlét, távoktatást meg rengeteg család megszenvedte munkahelyi összeegyezhetetlenség miatt.


- Aki nem törődik a higiéniával, az eddig se törődött, aki meg igen, az most is törődik vele. A távolságtartásnak viszont én is örültem, valóban jobban figyeltek.


- Környezetkímélés: Egyetértek ezzel a ponttal, kivéve a rengeteg extra maszk, és gumikesztyű kitermelése+eldobálása sokszor feleslegesen.

2022. aug. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Nekem eléggé szétcseszte az életemet. Pont akkor költöztem külföldre, tök nehéz volt emberekkel ismerkedni, az egyetemet pedig úgy jártam végig, hogy még mindig idegennek érzem magam a kampuszon.
2022. aug. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
55%
Nekem igen. Tök jó volt itthon, nyugalom volt, csend, nem kellett emberek között lenni stb.
2022. aug. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%

igen, nagyon élveztem, hogy orvosék behisztizték magukat, hogy ők tapsi-tapsi, csokika és vörös szőnyeg nélkül nem hajlandóak bemenni dolgozni, és ezen lelki nyomorukat azzal igyekeztek kikúrálni, hogy betiltották rengeteg ember munkáját, mert ugyan mégis miért akarna bárki is pénzt keresni ezen a világon, életek munkáját rombolták földig, fizetőssé tették az alapszintű oktatást, családokat szakítottak szét és emberkísérleteket végeztek.

ha holnaptól az összes mocsok összes fizetését elvennénk és kártérítésre fordítanánk, halálukig se térítenék meg amit okoztak.

2022. aug. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%

Az online oktatás, meg a nagyobb csönd hiányzik. De amúgy ha kimozdultam a boltba, akkoris ugyanúgy a seggembe bújtak.

Az online oktatással amúgy sokkal könnyebben gördülékenyebben ment.

2022. aug. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!