Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egyedülálló, fiatal,...

Ha egyedülálló, fiatal, szerény anyagi körülmények között élő férfi vagy, neked lőttek?

Figyelt kérdés

Ebben az országban hatványozottan érezni, hogy másodrendű állampolgárként kezelnek. Nem csak "odafentről", hanem a társadalom szintjén is. Bizonyos értelemben tapasztalatlan vagy, de már túl "öreg" is. Nehezebb így ismerkedni is, a korodbeli nők rámozdulnak a 10-15 évvel idősebbekre, az idősebbeknek kisfiú vagy. Tinédzserként legalább voltak lányok, akik megnézegettek, sőt, járni is akartak velem. Most meg, hogy hirtelen felnőttem, kikerültem az Életbe, hirtelen egy eldobható, pótolható valaki (senki) lettem. Egy szám a rendszerben. A lelkem nem fontos senkinek. Barátkozni sem lehet már, mert az emberek továbbállnak, amint tudomást szereznek a szociális státuszomról.


Huszonéves férfi



2022. márc. 15. 10:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%

Ilyet csak a lúzerek állítanak.


Hidd el rengeteg szerény anyagi körülmények között élő pasinak van párkapcsolata! Állításoddal burkoltan arra célzol, hogy a nők csak a pénzre buknak és ez szerintem nagy bunkóság.

2022. márc. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
#1: Nem ezt állítottam, hogy CSAK arra buknak, de lássuk be, egy jó egzisztenciával rendelkező férfi jobb esélyekkel indul.
2022. márc. 15. 10:56
 3/18 anonim ***** válasza:
58%

Siránkozás helyett:

www.rosszlanyok.hu

2022. márc. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

Szerencsétlenség, szedd össze magad. Vannak normálisabb nők is, emberek is, de a mai rohanó világban senki nem ér rá istápolni a kis lelked.

Amellett nőj fel, igen, a nőknek számít az anyagi biztonság. Sőt idővel a baráti kapcsolatok is előnyök, stb alapján érvényesülnek.

Gondolj arra, jobb barátok vagy nő nélkül, mint ha meglenne de üzleti alapokon.

2022. márc. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen, egyből siránkozás az elkeseredettségem. Remek. Nem is írok már többet ide. Aki meg normálisabban válaszolt, annak köszönöm.
2022. márc. 15. 11:01
 6/18 anonim ***** válasza:
45%
Menj el egy prostihoz.
2022. márc. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%

"az idősebbeknek kisfiú vagy"


Ez nem feltétlenül igaz. Nem dicsekvésből írom, de nekem egy kivételével mindig idősebb barátnőim voltak. 22 évesen 33 éves nővel volt kapcsolatom (egy évig), 24 évesen 36 évessel, illetve volt egy rövidebb is, talán 21 évesen, egy 26 évessel. Úgyhogy, hidd el, egyáltalán nem lehetetlen.

2022. márc. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Ne add fel, vannak lányok/nők bőven, akiket nem a pénztárca érdekel. Ezekkel a nőkkel egy nagy baj van. Nehéz őket megtalálni, mert a hozományvadászokkal ellentétben nem igazán élnek aktív társadalmi életet. Pont úgy mint azok a férfiak, akik nem tartják magukat alfahímeknek. Járj olyan helyekre, ami nem vonza a plázacicákat és rögtön meglátod mi a helyzet. Vagy a munkahelyeden vedd észre őket. Sok sikert!
2022. márc. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

Hogy lehet egy társkeresési gondokkal küzdő férfinak azt mondani, hogy menjen prostihoz? Mennyire alja lelkivilág kell ehhez, hogy azt hidd, ezzel meg van oldva?

Amikor nő ír ilyen kérdést, akkor szinte csak segítőkész, értelmes válaszokat kap. Nem értem, miért jó bunkózni a sikertelen férfiakkal.

2022. márc. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező 5 vagyok, igen, leszúrlak mert így mész előre. Tudom, szeretnéd ha az önsainálatba simogatnálak bele, de sorry ehhez nem asszisztálok..
2022. márc. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!