Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egyedülálló, fiatal,...

Ha egyedülálló, fiatal, szerény anyagi körülmények között élő férfi vagy, neked lőttek?

Figyelt kérdés

Ebben az országban hatványozottan érezni, hogy másodrendű állampolgárként kezelnek. Nem csak "odafentről", hanem a társadalom szintjén is. Bizonyos értelemben tapasztalatlan vagy, de már túl "öreg" is. Nehezebb így ismerkedni is, a korodbeli nők rámozdulnak a 10-15 évvel idősebbekre, az idősebbeknek kisfiú vagy. Tinédzserként legalább voltak lányok, akik megnézegettek, sőt, járni is akartak velem. Most meg, hogy hirtelen felnőttem, kikerültem az Életbe, hirtelen egy eldobható, pótolható valaki (senki) lettem. Egy szám a rendszerben. A lelkem nem fontos senkinek. Barátkozni sem lehet már, mert az emberek továbbállnak, amint tudomást szereznek a szociális státuszomról.


Huszonéves férfi



2022. márc. 15. 10:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%

"Mennyire alja lelkivilág kell ehhez, hogy azt hidd, ezzel meg van oldva?"

Nincs megoldva a probléma, nem fog tudni párkapcsolatot kialakítani. Viszont ami fontos: kielégül, ettől megnyugszik és ettől máris jobb lesz a helyzet. Lehet, hogy még a pártalálásban is segít neki, az, ha nincs teljesen befeszülve a szex hiányától.

2022. márc. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
81%

Most ez Pont olyan, hogy egy duci, nem szép, szerény anyagi körülmények között élő huszonéves lánynak is nehezebb párt találni.

Mert sem a nők, sem a férfiak nem szeretetszolgálat. Mindnekinek vannak prioritásai, van akinek az egzisztencia, van akinek a külső, az intelligencia, ambíció, stb stb.

2022. márc. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
70%

#10 A prostizás nem oldja meg a problémát, de a szex hiánya okozta frusztráción segíthet, az meg férfiaknál nagy probléma szokott lenni.


Egyébként meg mi az, ami megoldja a problémát?

2022. márc. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 mpreg ***** válasza:

aw :(


próbálj meg szexi és izgalmas lenni :(

2022. márc. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
69%

#1: Nem ezt állítottam, hogy CSAK arra buknak, de lássuk be, egy jó egzisztenciával rendelkező férfi jobb esélyekkel indul.


Ha ezt így gondolod, akkor teremts magadnak egzisztenciát.

2022. márc. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
79%

Egyedülálló lassan 30 fele közelítő szülőkkel lakó férfi vagyok, egy egyszerű nem túl jól fizető munkahellyel. Még sem érzem szarul magam miatta.

Tanuld el tőlem. :)

2022. márc. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
38%

Nagyjából igen,de nem a szex miatt.

Ha rossz körülmények közé születsz,és férfi vagy,akkor kicsi az esély,hogy jó életed lesz.


Ha nő vagy találhatsz sugar daddyt.

Fiúként sugar mamit kisebb eséllyel,és ők válogathatnak a legjobb fiúk közül,akik már eleve nem csórók(tehát van idejük heti 6szor edzeni,és minőségi kajára),nem pedig gyárban dolgoznak,hogy kifizessék a rezsit.

2022. márc. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Magasság súlyod? Én szívesen ismerkednék
2022. márc. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!