Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magyar Falviról mit gondoltok?

Magyar Falviról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
ma 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem szimpatikus, tiltottam is. Ez van.😐
ma 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miből van pénze osztogatni?
ma 19:21
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom. Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban, és néha nem tudom mit gondoljak róla. Az pozitív dolog, hogy segít embereknek, pénzt ad, kaját vesz az elesetteknek. Régebben azt gondoltam, hogy kihasználják a jóságát, pofátlanok vele, mert külföldi részben, akcentusa van, mert nem elég amit ad nekik. De úgy néz ki, tudatosan csinálja ezeket a videókat, és a nézettsége, és a feliratkozók számának növelésére megy. Nagyon sok dolgot nem árul el magáról. Lájvjaiban azt akarja, hogy megnevettessék, amiért 100 ezret fizet, ha valakinek sikerül. Persze csak elmosolyodni volt képes néhányszor. Egyáltalán nem naív ( félig) külföldi szerintem, aki csak önzetlenül segíteni akar az embereken. Nagyon tudatosan építgeti a csatornáját, ha jól tudom már 90 ezer követője van. Csak nem tudom mi a célja, és honnan van annyi pénze? Na meg az is elég fura volt, hogy kiderült roma a barátnője. A hamm hamm, nénó-nénós történet után, amikor is egy fiatal roma nő akarta lehúzni pénzzel, hogy 10 gyereke van, leégett a házuk, éheznek a gyerekei stb, és nem volt elég az a pénz, amit adott neki. Szimpatikusnak kellene hogy legyen számomra, de valahogy mégsem érzem azt. Olyan fura, kissé rejtélyes, és nem tudom mit gondoljak róla. Adakozni szép dolog, de közben levideózni azt amikor adsz, és feltenni a tiktokra? Hát nem is tudom...
ma 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!