Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért tartozom a szeretteimnek...

Miért tartozom a szeretteimnek a szenvedéssel?

Figyelt kérdés

Ha nekem tényleg egyszerűbb lenne úgy és nem találom a helyem akkor miért kell megvárnom amíg ők meghalnak?


25/n



2021. okt. 31. 08:28
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Rohadtul nincs értelme a szenvedésemnek, gondolom azon hogy már az se fog érdekelni hogy velük mi lesz. Elvileg úgyse fogok én arról már tudni.

Nagyon gondolkozom azon hogy rendelek netről gyógyszereket és beveszem alkohollal vagy gázzal megmérgezem magam a kocsimban.

Senki se látja rajtam hogy mik járnak a fejemben.

Még úgyse teszem meg de jön valami igazán nagy gond , meg fogom tenni!

2021. nov. 4. 16:02
 12/18 A kérdező kommentje:
Egyre közelebb érzem magam ahhoz hogy történjen is valami!
2021. nov. 4. 16:05
 13/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem akarok tippeket adni, de a gyógyszert nagyon nem ajánlom. Az altató-vagy nyugtató túladagolás pokoli görcsökkel jár együtt (ezért szokták alkohollal bevenni), nagyon sok szenvedéssel. Azt csak a kívülállók gondolják, hogy beveszik, és csöndben elalszanak. Kórboncnok mesélt horror sztorikat gyógyszer-túladagolások áldozatairól: az egyik nő annyira összeszorította az állkapcsát, hogy letörtek a fogai, egy másiknak meg a körmei átszúrták a tenyerét, úgy görcsbe rándult. :(
2021. nov. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Te jó ég... hát de vannak olyan gyógyszerek is amitől csak eszméletét veszti az ember és meghal vagy nem? Igazából valami hasonló módszerrel akarom, nekem nincs erőm ahhoz hogy leugorjak valahonnan vagy fának/kamionnak menjek
2021. nov. 4. 16:22
 15/18 A kérdező kommentje:
Sajnos még ahhoz se hogy felkössem magam pedig az olyan egyszerű lenne
2021. nov. 4. 16:27
 16/18 anonim ***** válasza:
Írtam neked tegnap a Tündérhegyet. Nézz már legalább utána, mielőtt kamionnak akarsz menni! Kérj beutalót háziorvostól (ha elmondod neki, tudni fogja, hogy mi a hely), telefonálj be nekik, menj el felvételi beszélgetésre, és ha úgy ítélik meg, hogy indokolt, akkor menj be és csináld végig. Nagyon sokat fog segíteni. Ne játssz az életeddel, ha ennyire rossz a helyzet.
2021. nov. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
93%

Az aspi vagyok.


Sok autistát ismerek, szinte mindannyian gondoltunk az öngyilkosságra legalább egyszer. Egyikünk élete sem könnyű, nem is volt, nem is lesz soha. Én magam is utálok élni sokszor. Félek és szorongok. Gyerekkoromban földönkívülinek (is) csúfoltak a többiek, de utólag belegondolva ez jogos is volt. Tényleg úgy érzem magam, mintha nem e világon lenne a helyem. Sajnos ez jellemző ránk autistákra. Kaphatóak vagyunk a depresszióra, szorongásra, kilátástalanság érzésére. Azért mondtam ezt el, hogy lásd egyáltalán nem vagy egyedül.


Úgy látom nagyon ki vagy zökkenve. A szép szó már nem elég. Keress fel szakembert, ha ért az autistákhoz, ha nem. A begyógyszerezést meg felejtsd el. Úgyis túléled, csak igen nagy fájdalomban lesz részed, meg egy gyomormosásban és hosszú pszichiátriai kezelésben. Egyik rokonom így járt. Van egy autista nő, Oravecz Lizanka a neve. Ajánlom a könyvét. Ő többször is megpróbált öngyilkos lenni, súlyos depresszióban szenvedett. A pszichiátria szinte a második otthona volt. Már összeszedte magát.

2021. nov. 5. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Pffff
2021. nov. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!