Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magyarországon miért ilyen...

Magyarországon miért ilyen szűkös a sportolási lehetőség?

Figyelt kérdés
Focin kívül semmi nincs itthon. Ha más szeretne az ember sportolni, versenyekre járni, akkor minimum Szlovákiába, de messzebbre is el kell mennie. Ez miért van? Lesz a közeljövőben valami változás?
2021. aug. 5. 18:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Nincs rá kereslet. Lusták a magyarok. De most komolyan, az uszodák tömve vannak? Hol van teltház?
2021. aug. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%

He?? Mi van?? Olimpiai eredményekre ránézhetnél talán. Nyári számokban lakosságarányosan a legeredmenyésebb nemzet vagyunk. Persze, téli sportokat nem itt kell űzni, ez tény, de minden másban magas szinten vagyunk, és jó az amatőr versenysport is. Nagyon nagy tévedésben vagy!!

Még a modern sportokat sem lehet leírni, hiszen egy magyar találmány, a teqball nagyon közel van hozzá, hogy olimpiai versenyszám legyen. Európa játékokon már jelen lesz. Nagyon jó sportnemzet vagyunk.



Ami szintén tény persze, hogy sok sport van, ami lokálisan nem elérhető. Pesten azért minden jelen van, de vidéken mindig csak néhány speciális ágazag van terítéken egy adott településen, és ha te azokat pont nem szereted, akkor valószínű, hogy utaznod kell érte. Tehát nálunk Kaposváron (megyeszékhely) nincs kézilabda (vagy franc tudja, lehet azóta már van, de korábban nem volt), ellenben siófokon profi csapat játszik.

2021. aug. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%
Edzőtermek tele vannak, sportklubot lehet keresni küzdősportra, vízisportra is van lehetőség, uszodákban is vannak bőven, folyók mentén evezős klubok...
2021. aug. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
10%
#3: Csak a gyúrás, az megy. Más nem.
2021. aug. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
67%
Én is gyúrok így tiniként, mert irreális árakat kérnek 1-1 edzésért :D Uszodában 2 óra csoportos foglalkozás 11ezer ft :D Drága az egészség, magyarország lakosságának nagy része, pedig tudjuk milyen állapotban van...
2021. aug. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs pénz rá.
2021. aug. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
85%

Tájékozódni kellene mielőtt marhaságot írsz.

Rengeteg sportolási lehetőség van.

Sok az uszodánk, megy bennük vízilabdától a különféle úszásokon át a toronyugrásig minden.

Kézi-, kosár-, és röplabdázásra is sok lehetőség van.

Rengeteg a konditerem, a legtöbben van lehetőség egyéb aerob edzésre is (spinning, kangoo, aerobic, stb...)

Küzdősportokkal foglakozó termek is szép számmal akadnak.

Valamint csak a környékünkön 3 db lőtér van.

És akkor az egzotikusabb dolgokról (pl. motorsportok, kerékpáros dolgok,...) nem is beszéltünk.

2021. aug. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Jó hogy felhoztad (kerékpár)

Hol van dh verseny? Na hol? Hát Szlovákiában:D

2021. aug. 5. 18:58
 9/25 anonim ***** válasza:
97%
Én pl Velence mellett futottam bele DH versenybe. De amatőrökkel szinte minden hegyen találkoztam már.
2021. aug. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
93%
Ez amit írsz hülyeség. Az az egyesület (lovas), ahová jártam, ott szinte hetente volt amatoroknek verseny, megmérettetés
2021. aug. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!