Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magyarországon miért ilyen...

Magyarországon miért ilyen szűkös a sportolási lehetőség?

Figyelt kérdés
Focin kívül semmi nincs itthon. Ha más szeretne az ember sportolni, versenyekre járni, akkor minimum Szlovákiába, de messzebbre is el kell mennie. Ez miért van? Lesz a közeljövőben valami változás?
2021. aug. 5. 18:21
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a sport, amit szeretnél űzni, de nem tudsz? Én szerencsés helyzetben vagyok, mert budapesti vagyok de a vidéki egyetemen, ahová járok, ott is rengeteg sportolási lehetőség van. Kb bármi.

Igen, a foci túl van hipeolva eléggé, a média (olimpiát leszámítva) csak azt kapja fel, de aki keresi, az megtalálja a számára megfelelő sportolási és versenyzési lehetőségeket. Persze vannak olyan sportok, amiket más országban jobban felszerelt helyen űznek.

2021. aug. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

#20, amugy van idehaza par abszolut byufati szintu golfklub, versenyek is.


De a masok aktal felsoroltakon kivul van meg boven itthon sport, extremebbek is, pl buvarkodasban a szabadtudos mellett (ahol aztan van kismillio ag, tavra, idore, melysegre, sot vizalatti rogbi is) keszulekes (tajekozodasi, technikaibb barlangi), van par ag.

2021. aug. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

#8



Foldrajzbol hogy allsz? :)



Amugy a kovetkezo UCI Downhill VB Hajdunanason lesz 🤣

2021. aug. 6. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Helló! Gyerekként egyet tudok érteni ezzel, amit írsz. Közvetlen pest mellett lakok egy közepes városkában. Foci, kosár meg esetleg ilyen iskolai, tornatermi kézilabda van, de engem ezek nem vonzottak soha. Eddig, amit csinálni akartam, az vagy Pest másik felén volt csak és az egész délutánom elvette (amerikai foci, birkózás /nem basic birkó/). Volt, hogy kipróbáltam környékbeli boxedzést is, de ott kb hülyének néztek minket. 3 hónap alatt semmi újat nem "tanítottak", csak "versenyzőnek" akartak kinevelni, mint a legtöbb helyen. Ha csak hobbiból akarsz valami kicsit extrémebb sportot űzni, azt gyerekként szinte esélytelen. Ezen kívül valóban nincs nagy választék, vagy hatalmas áldozatot kíván, ha valami frankóbb dologba kezdenél. Én most érdeklődök pl a teqball iránt, de semmi edzési lehetőséget nem találok, csak asztalbérlést. Ha meg nincs kivel, akkor már ugrott az egész. Egy asztal meg 2000 euro, amit nem szánnék rá látatlanban.
2021. szept. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
24 vagyok, a félreértések elkerülése végett arra célzok a versenyre való kinevelés alatt, hogy nem "játszani" tanítanak meg, hanem erőltetik az erőnléti részét és úgy kell csinálni, mintha pl én profi boxoló, vagy akármi szeretnék lenni, közben csak pár technikát szeretnék elsajátítani, vagy amerikai focin megtanulni rendesen eldobni a labdát.
2021. szept. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!