Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tegyük fel szerezhetnèl...

Tegyük fel szerezhetnèl vèdettsegi papírt oltás nélkül. Megtennèd?

Figyelt kérdés

Én jelenleg mèg nem szeretnèk oltatni. Nem a csip meg billgates elmèletek miatt, hanem mert fèlek hogyan hatna rám. Néhány erősebb gyógyszerre nem túl jól reagált a testem ès nem tudom az oltásra mikènt reagálnèk. Illetve nemsokára szeretnèk gyereket is- emiatt sem vállalnám be.

Viszont nagyon rosszul èrint,hogy így oltatlanul csomó mindenben hátrányban maradunk. Szeretnénk mi is szórakozni, kikapcsolódni és nyaralni menni, utazni. Egyébként sem értem,hogy ha az oltottak is fertőznek meg elkapják a vírust, akkor miért csak az oltatlanoktól félnek és nem egymástól is?! Logikát már nem találok ebbe a rendszerben.


Elmèleti szinten felmerült bennem, hogy ha adódna egy lehetősèg és oltás nélkül is szerezhetnèk papirt, megtennèm-e. Tegyük fel valaki pènzèrt szerezhetne, vagy az oltást beadó nővèrek ismerősöknek nem is adják be hanem csak beírják,mintha megkapták volna? Hogyan derülne ki,hogy az illetők igazából nem kapták meg?

Te èlnèl egy ilyen lehetősèggel?


2021. máj. 25. 19:30
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
62%
Mint írtam, nem akarlak meggyőzni, mivel látszólag hiányoznak biológiából az alapok nálad, képtelen vagy felfogni, akárhogy is magyarázzuk el neked. Gondolom google scholarban is utána olvastál és ott sem sikerült megértened. Nem baj, nem mindenki lehet okos, de olyan buta, mint te, sajnos nem nehéz lenni, csak tenni kéne ellene
2021. máj. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
42%

#21

Nem meggyõzni, kell, csak taníts, mester!

Mindannyiunk közös érdeke, hogy megvilágosíts minket, butákat és meggyõzz minket az oltás fontosságáról.

2021. máj. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
12%
Szerezhetsz, ha igazoltan voltál covidos.
2021. máj. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
41%
Sokan megtették ezt helyettem, de olyan emberekkel, akik a biológiát és a tudományt sem hiszik el, csak a 444 meg az indexen írtakat, azokkal nem lehet mit csinálni. Hagyni kell a francba
2021. máj. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
40%
Nem tenném meg. Én oltott vagyok, megvan a védettségi kártyám is, de még így sem megyek tömegbe, semmilyen olyan helyre nem megyek, ahova a kártyára szükség lenne. Attól még, hogy van egy védettségi igazolványom, még nem ért véget a pandémia.
2021. máj. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
61%

#24

Nekem azt tanították az iskolában biológiából, hogy az embernek van egy immunrendszere, aminek többek között az a feladata, hogy a szervezetbe jutott idegen vírusokat elpusztítsa, mielõtt azok elszaporodnának.

Szerinted ez 444-es konteó? Skizofrén vagy esetleg?

2021. máj. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
64%

ukrajnában, ahol a lakosság csak kb 2-3%-át oltották be, miért cseng le lassacskán a járvány? nem tudom csak kérdezem. mi elfogadjuk azt,hogy nálunk azért, mert magas az átoltottság és nem az influenza szezon elmúltával, nem az eb miatt stb. itt mindig van aki tudja. bár van egy olyan érzésem, hogy ezzel ez a topik is elhal majd. pl kb 1 hónapja pár topikot megöltem azzal, hogy a terasznyitást forszíroztam:) arra sem volt válasz. lezárások mellett napi 6-8 ezer napi eset, 300 körüli halott, 04.24-én kinyitnak a teraszok, megtelnek akkor még zömében oltatlan fiatalokkal, hiszen először az öregeket oltották. és nem történik semmi, pedig rengetegen voltak egymás hegyén hátán, országszerte. Zacher is várta a nagy bummot, csak elmaradt, gondolom ő nincs beavatva, csak egy hasznos hülye.

igazából választ nem is várok, csak lepontozást:)

2021. máj. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
39%
Van egy közvetlen kollégám, aki igazoltan volt covidos, elég ramaty állapotban volt, és még hosszabb utóhatása is lett a betegségnek. Kapott kártyát mint covidon átesett, de annak ugye van egy lejárati határideje, és most elment oltásra is, mert nem kockáztat, hogy megint elkapja, és talán még rosszabb állapotba kerül. Már nem követem, hány temetésen volt az elmúlt évben csak a covid miatt, legutóbb egy olyan ismerőse halt meg, aki félvállról vette, és pár hét választotta el a nyugdíjtól, már nem élte meg.
2021. máj. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
49%
26-os, skizofrén? Tudod te milyen betegség az? Gondolom nem, azért böfögted ide :) És nem, csak szakmabeli. De tudom tudom, mindjart jön az, hogy nem, te nem vagy biológus és társai duma :) Nekem ennyi elég, hogy 444-rol informálódsz
2021. máj. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
47%
28, nekem meg olyan kollegám van, aki az oltás után van kórházban, lassan egy hónapja. intenzívre be, intenzívről ki, majd vissza, majd megint ki. nem tudják mi baja van, nem találnak semmit. akkor?
2021. máj. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!