Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan változtassak gyorsan...

Hogyan változtassak gyorsan az életemen?

Figyelt kérdés

Nem érzem jól magam jelenlegi környezetemben, minden megváltozott, már nem találom a helyem itt. Az is lehet, hogy csak én változtam, de úgy érzem ha tovább maradok abba bele őrülök. A sulis bárataim nagy részével nem tartom a kapcsolatot, nem is akarom, mert felszínes barátságok voltak. Az akkori legjobb barátnőmmel még mindig beszélünk és találkozunk, de már nem értjük meg egymást.. Neki még mindig csak a buli ami számít, meg elég, ha ki tudja fizetni az albit és a rezsit. Úgy érzem ez már csak a kihasználásról szól.

Otthon sem jobb a helyzet, csak vagyok, nem tudok semmit sem csinálni, dolgozni sem, mert nincs lehetőség és nem is akarok ott.

Nincs ami itt tartson, sőt, inkább taszít minden. Velem van valami baj? Nekem több kell felszínes barátságoknál, és ivásnál. Vannak céljaim amit el akarok érni, és a környezetem ezt nem érti meg, folyamatosan vissza ránt, hogy 'úgysem sikerül' , 'minek gondolkozok ilyeneken, semmi értelme, dolgozz és kész'. Meg hogy 'fura vagyok, ne gondolkozzak semmin, majd megjön a fizú és iszunk' én így nem tudok élni.. Ez nem a karantén miatt alakult így, mielött még valaki írná, már elötte is így volt.

Eddig bizakodó voltam, hogy hamarosan majd változtathatok, de már kezdem teljesen el veszíteni a reményt..

A kérdés leginkább arra irányul, hogy hogyan változtathatnék az életem minden területén gyorsan, úgy hogy ne csináljak hülyeséget. És kevés pénzzel.. Ki, mit tenne? Úgy érzem ha most halogatom, és nem teszek semmit, így fog maradni minden, hosszú távon is, mert nem marad erőm változtatni.

Köszönöm ha válaszolsz.

20/L



2020. ápr. 27. 23:48
 1/2 anonim válasza:
Szia! Szóval, én helyedben először is néznék munkahelyet (mocsok nehéz a mostani helyzetben, de felvakarni magad a padlóról úgy lehet, ha tudsz dolgozni, gyűjteni, mert valamiből kell haladni is) ez az egyik fontos dolog... A másik. Azt írtad vannak céljaid, de ahogy látom csak tengődsz... Légy tudatosabb. Én felírnám egy papírra a céljaimat és azzal foglalkoznék hogy hogyan érhetem el... Van amihez nem kell pénz persze, de valószínüleg nem olyanra gondolsz. Persze, elérni valamit szintén nehéz, és az amúgyis rossz kedélyállapotodnak stresszes lesz, ha majd keresgéled a céljaid megvalósításának lehetőségeit, úgy hogy azt javaslom, addig is csinálj valami hasznosat magadért. Tanulj valamit, alkoss. És eddz. Talán nem is tudod milyen fontos ez a 3 dolog. Ja, és remélem nem gondoltad elhinni másoknak, mikor azt mondják nem vagy valamire képes. Ha valamit nem tudnak, azt szeretnék hogy te se tudd. Amit ki akarnak vetíteni rád, az az ő korlátjuk, nem a tied. Van egy yt csatorna, a neve : team fearless. Remélem összekapod magad, sok sikert☺️❤️
2020. ápr. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy milyen céljaid vannak?
2020. ápr. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!