Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted milyen lesz az élet...

Szerinted milyen lesz az élet ha vége a járványnak? Mi fog átalakulni?

Figyelt kérdés
2020. márc. 23. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Ugyan olyan lesz mint eddig. Csak lassan fog helyreállni a rend, mert mire a cégek el tudnak indulni, az emberek újra munkát kapnak, meg ezután mire lett pénzük... Ez egy hosszadalmas folyamat lesz ami hónapokig is eltart a vírus után.
2020. márc. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
semmi
2020. márc. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Az emberek egymáshoz való viszonya.
2020. márc. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
A gazdaság. Mert hogy itt hatalmas válság lesz.
2020. márc. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem marad valahol ez a viszolygas attol ha masik fél is egy legterben van veled.


Mindenki ugy kerülgeti egymàst mint egy lepràst. Oke hogy most a virus miatt de kétlem hogy ez majd kesöbb csak ugy pikk pakk visszafordulna. El tudom azt kepzelni is ha felev/1 ev mulva vki köhögni mer a buszon még meg is verik

2020. márc. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ahogy a dohànyosokat inzultàljàk kerülgetik, most ugy egymàst is. Ez szerintem maradando lesz közterületeken stb.

Eddig sem volt màr idegen emberek közt normalis "kapcsolat"(mint nagyanyàink koraban hogy mindenki szobaàllt kedvesen mindenkivel), a mai vilagban 2 szot nem szol egymashoz senki akik nem ismerik egymast, ezek utan meg plane talan még embergyülölet is felüti(felütötte) a fejét, en ketlem hogy ez visszafordulna kesöbb.

2020. márc. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hosszú távon semmi. Eddig is utálták egymást az emberek, most még inkább.
2020. márc. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!