Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet a megoldás az én...

Mi lehet a megoldás az én életemre? Te mit tennél a helyemben? Most is azt érzem, hogy nem jó helyen vagyok jelenleg. Fiú vagyok

Figyelt kérdés

Most tanulok egy szakon, ami nem megy és be kéne fejeznem csak nem tudom hogy utána hová menjek.

Igazából a sport érdekelne.

Info szakra azért mentem most ősszel mert gyorsan kellet valami. De ez a irányzata nekem nehéz mert matek alapú :( Az érettségim megvan amúgy.


Kényszerbeteg vagyok, megakadok beszéd közben, kényszercselekvéseim vannak, furán gondolkodok, a mellkasom beesett ami pszichésen zavar (ezért is akarok sportolni hogy izmos legyek ne egy b@lfasz nyomi)


baratnőm nem volt és már azért hiányzik azért


célom az van a sportok terén csak a megvalósítása nem tudm merre induljak



2018. dec. 18. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Mennyi idős vagy? 19-20 éves? Mondjuk olyan 14 éves kortól már sportolhattál volna valamit. Ha akkor elkezded akkor nem lenne ennyi önsajnálat.
2018. dec. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha nem igazán szereted az infót, akkor miért erőlteted? Azt kell csinálni, amit szeretsz. Ha érdekel a sport, egyszerű: menj sport szakra. Mondjuk ez attól is függ, hogy azon belül mit szeretnél csinálni, például testnevelés tanár vagy edző stb.
2018. dec. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

20 vagyok


sportolok már régóta de nem segít csak a műtét szerintem


futok, úszok, focizok, biciklizek ezeket szeretem

2018. dec. 18. 18:50
 4/6 anonim ***** válasza:
36%

Keress egy szakmát: asztalos, lakatos, műszerész, eladó, földműves, szállító....

És menj el dolgozni! A sport az csak a senkiháziknak való pénzkereset, aki semmihez nem ért.sajnos telenyomják reklámpénzzekkel, amiket a vásárlókkal fizettetnek meg.

A sport nem állít elő valós értéket.

Ne légy senkiházi!

2018. dec. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

A sport nem állít elő valós értéket? :D

Minden nap találni egy gyöngyszemet itt gyakorin...

Nos, a helyzet az, hogy a világon több százmillióan (vagy akár több milliárdan) sportolnak, akár alkalmi, akár rendszeres jelleggel, illetve (és ez a nagyobb réteg nyilvánvalóan) fogyasztják azt passzív módon. Tudod, létezik olyan, hogy olimpia meg labdarúgó világbajnokság (meg hatmillió egyéb verseny), amelyek olyan csekély összeget termelnek, aminek az összegét már nem is bírod kimondani, annyi nulla van mögötte :D

Persze, ha a te értelmezésedben az sem valós érték, hogy egészségmegőrző szerepe van, akkor igen nehéz bármit is mondani.

2018. dec. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem túlságosan rá vagy feszülve a témára. 20 éves vagy és még nem igazán találod a helyed a világban. Ez normális. Egyszerűen csak csináld azt amitöl jól érzed magad. Ha sportolni szeretnél akkor azt ha valami mást akkor azt. Próbálj ki minnél több dolgot amíg fiatal vagy. Ne akarj görcsöcsen mindent eldönteni most rögtön,nem vagy lekésve semmiröl. A sulit én csinálnám addig amíg nem tudod biztosan, hogy mit is szeretnél valójában, aztán ha úgy alakul még mindig tanulhatsz valami mást.
2020. júl. 27. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!