Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért tartanak bunkónak, mert...

Miért tartanak bunkónak, mert Pestről jöttem?

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy 17 vagyok,Budapesten születtem és éltem egészen fél évvel ezelőttig. Ugyanis anyukámék elváltak 3 éve és anya új pasija vidéken él,és mi hozzá költöztünk 2019 nyarán. (Kisváros)

Így szeptemberben már itt kezdtem a sulit.

Otthon Pesten imádtam a sulit,sok barátom volt,mindenki szeretett ,itt pedig UTÁLNAK.

Nagyképűnek és felsőbbrendűnek tartanak azért,mert a fővárosból jött(az ofő elsó nap elújságolta az osztályban).

Pedig én SOHA nem éreztettem semmit senkivel,de tényleg SOHA.

Miért van ez?? Azt hallottam,hogy vidéken sokkal ledvesebbek az emberek.

Akkor mi van itt?:///

17L



2020. febr. 29. 18:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
96%
Na ebből is látszik, hogy hiába próbálják a vidékiek ráaggatni a pestiekre hogy bunkók és lenézik a vidékieket, ez pont fordítva van.
2020. febr. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
93%

Tipikus emberi tulajdonság, hogy mindig kiválasztanak 1 embert akit lehet utálni valamiért. Ez kb az óvodától, egészen az utolsó munkahelyedig végig fog kísérni. Nem azért utálnak mert pesti vagy, hanem mert "más" vagy, nem olyan mint ők.


Ha mindenki fekete hajú lenne és te lennél az egyetlen szőke, akkor azért utálnának. Ha jól nézel ki azért, ha ronda vagy akkor azért. Az óvodában is emlékszem, hogy Lacika azért volt kiközösítve, mert szemüveges volt. Az általános iskolában a dagikat közösítették ki, a gimiben a strébereket vagy akik visszahúzódóbbak voltak.


A munkahelyemen azt utálják, aki megteheti, hogy nyaral vagy jó a kapcsolata vagy mindig van pénze új ruhákra.


Tényleg emberi természet...

2020. márc. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!