Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet az hogy más...

Hogyan lehet az hogy más huszonévesek előrébb tartanak az életben, mint én?

Figyelt kérdés
Más 25 év felettinek már kialakított élete van: jó munka, saját család. Míg én örökké egyedül vagyok akárhogy próbálkozom a férfiakkal, én is szeretnék már végre egy olyan kapcsolatot ahol viszont szeretnek, és komolyra fordul. De míg mást szeretnek, engem csak átverni tudnak mindig, mert én sose leszek jó senkinek. Persze amilyen szerencsétlen vagyok, még munkára se vagyok jó, és a szüleimre vagyok kénytelen támaszkodni. Mások már ilyenkor jobb estben a férjükre támaszkodhatnak.
2019. okt. 21. 10:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Legjobban jársz, ha elfelejted, ignorálod, hogy mások hol tartanak és nem hasonlítod magad hozzájuk, sőt, senkihez, mindenkinek önmagához érdemes hasonlítani sajátmagát. Keserűséget, dühöt érzel csak, ha másokra nézel.

Ha segítség nélkül nem megy, szakembertől kérj segítséget, de a "bezzeg másoknak milyen jó, nekem meg..." érzése lelkileg is visszaránt, kiveszi belőled az erőt, hogy tegyél valamit, tegyél magadért. Sokáig én is úgy éltem az életemet, hogy mindig másokat lestem, ez a fajta mentalitás vagy olyanokat vonzz be az életedbe, akik igazolják e viselkedést, vagy taszítják azokat az embereket az letedből, akik elfogadóak lennének.

2019. okt. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
Megint te? Hetente telesírod a gyakorit. Miért nem mentél már el pszichológushoz? Nem a pasikkal van baj, hanem veled!
2019. okt. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

"Persze amilyen szerencsétlen vagyok, még munkára se vagyok jó, és a szüleimre vagyok kénytelen támaszkodni."


Ki az az őrült, aki egy ilyen negatív kisugárzású savanyú uborkát akar pátyolgatni és eltartani egy életen át?

Mert gyakorlatilag te egy eltartót keresel, ha a szüleid már nem tudnak támogatni.

Kapd össze magad, irány az orvos és utána tessék elmenni dolgozni!

2019. okt. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2019. okt. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A támaszt nem a pénzre értettem, amúgy se várnám hogy egy férfi tartson el.
2019. okt. 21. 10:42
 6/13 anonymousreview60 ***** válasza:
82%

"engem csak átverni tudnak mindig, mert én sose leszek jó senkinek" Valószínűleg mindig ugyanazon séma szerint választasz vagy viselkedsz. Ebből ki kell lépni. Láthatóa ez magadtól nem megy.

Menj pszichoterápiára!

2019. okt. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
tényleg durva, hogy ennyit rísz itt. Az oké, hogy szereted magadból kiadni, meg szeretnél vigaszt hallgatni, de nem az a megoldás, hanem EGY szakember
2019. okt. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%
Miért nem ismerkedsz?
2019. okt. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%

#5

Hogyhogy nem a pénzre értetted? Világosan leírtad, hogy a munkára sem vagy jó!

2019. okt. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%

#8

Ismerkedik, csak lepattintják, amikor kiismerik.

2019. okt. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!