Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet az hogy más...

Hogyan lehet az hogy más huszonévesek előrébb tartanak az életben, mint én?

Figyelt kérdés
Más 25 év felettinek már kialakított élete van: jó munka, saját család. Míg én örökké egyedül vagyok akárhogy próbálkozom a férfiakkal, én is szeretnék már végre egy olyan kapcsolatot ahol viszont szeretnek, és komolyra fordul. De míg mást szeretnek, engem csak átverni tudnak mindig, mert én sose leszek jó senkinek. Persze amilyen szerencsétlen vagyok, még munkára se vagyok jó, és a szüleimre vagyok kénytelen támaszkodni. Mások már ilyenkor jobb estben a férjükre támaszkodhatnak.
2019. okt. 21. 10:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
98%

"Mások már ilyenkor jobb estben a férjükre támaszkodhatnak" Lehet már írták, de ez is elég zsákutca, saját tapasztalat alapján írom ezt. Sokkal durvább, megalázóbb kiszolgáltatottság, mint szülőre támaszkodni.

Volt egy időszakom, nem rövid, amikor csak vegetáltam, még az is nehezen ment, hogy a boltba kimenjek. Nagyon nehéz felállni, apránként kell megpróbálni.

Azt meg ne hidd, hogy minden 25 év feletti olyan jól él, és nem kap mondjuk támogatást szülőktől. Csak nem verik nagy dobra.

2019. okt. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
96%

Miért nem vagy jó munkára, mozgáskorlátozott, vagy látássérült, hallássérült vagy?

Esetleg csak lusta vagy?

2019. okt. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Csak tevőleges, aktív közreműködéssel lesz jobb és úgy, hogy nem nézel másokat, hanem produktívan önmagad boldogulására fordítod energiáidat, amelyet eddig másokra és önsajnálatra, dühösködésre, irigykedésre pazaroltál.

Ne pár évtized múlva jöjj rá erre, amikor már késő lesz, most kell tenni valamit, ha kell, vegyél igénybe pszichoterápiát, bármit.

2019. okt. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!