Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? Lehet hülye...

Mit csináljak? Lehet hülye kérdés de azért felteszem

Figyelt kérdés
Na szóval arról van szó h a barátnőm kedvéért egy jó darabig rapet halgattam ami 1 ideig tetszet is de nem nagyon kötött le. De nem mondtam el neki mivel nem akartam megbántani. Viszont kb 1 hete meghalgattam 1 infinite számot és az már sokkal jobban tetszet és azóta is azt halgatok. Amikor el mondtam neki h már nem halgatok rapet hanem kpopot azt mondta nem is mert mivel az alapból szar meg ilyeneket mondott meg hogy térjek vissza a rapre mert az jobb. De nem érti meg h nem tetszik már az a műfaj. Mit csináljak ? Hogy értessem meg vele? (Bocs a helyesírási hibákért ) 13/L

2015. okt. 11. 20:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kedves 4-es!

Eleg primitiv dolog egy mufajt ilyen felszinesen elitelni. Rengeteg eloado van, akiknek a szamaikban egy tragar szot se lehet talalni, a szovegeik pedig egy versnek is elmennenek.

Ettol fuggetpenul minden ember maga donti el, hogy mit hallgat. Ha neked, kerdezo a kpop tetszik, akkor hajra. ;)

Baratnodre meg nemntudok mit mondani. Gyerek...

2015. okt. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
hallgass azt amit szeretnél, nehogy már mások mondják meg, hogy mit csinálj :)
2015. okt. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem kifogás, hogy miről írsz rosszl. A zenehallgatás mellett inkább tanulj akkor helyesírást!
2015. okt. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"barátnőm kedvéért egy jó darabig rapet halgattam"

"nem mondtam el neki mivel nem akartam megbántani"

"alapból szar"

"térjek vissza a rapre mert az jobb"

"nem érti meg h nem tetszik már az a műfaj"

"Mit csináljak?"

"Hogy értessem meg vele?"

Buták.

Mond neki ennyi erővel, rape szar metál, metál szar, dubstep, dubstep szar 17. századi zene.

Uram isten farkát az agyhalottaknak már.

2015. okt. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Olyan barátnőt keress aki tényleg barát. Én is kpop-ot hallgatok és a barátnőim nem szólnak le érte pedig egyfolytában az Exo-ról meg az SNSD-ről dumálok nekik :D
2015. okt. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

A helyesírásom maradjon rám szerintem...

Màr sikerült megbeszélnem vele nagy nehezen rávettem h meghalgasson egyet azt mondta nem rosz de nem fog tecceni neki. És már nem érdekli mit halgatok

2015. okt. 12. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!