Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hülye kérdés, de felteszem?

Lehet hülye kérdés, de felteszem?

Figyelt kérdés
30 hetes vagyok. Gyakran keményedik a hasam. Sokat van úgy hogy fekszem, akkor puha, de amint felállok bekeményedik. Biztos közrejátszik a gravitáció is, de nem tudom eldönteni, hogy ez normális vagy nem.
2012. márc. 10. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
normális
2012. márc. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Normális, szedjél magnéziumot, ez segíthet.
2012. márc. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia, lehet több magne b6-ot kellene szedned, vagy többet pihenned.Nekem is így volt a 28. héttől és az orvos ezeket ajánlotta.Szerintem nincs gond csak próbálj többet pihenni. 35. hetes kismama
2012. márc. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Napi 6 szem Magne B6-ot szedek. Ettől többet sajnos nem lehet.
2012. márc. 10. 20:17
 5/9 anonim ***** válasza:

normális!

pihenj, és valóban a magnézium segíthet, de a 36 hét után már majd ne szedd.

2012. márc. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mondd meg majd a dokidnak, nekem a Mg mellé, még írtak fel No-spa-t is.Igaz nem segített valami sokat:(Első babánál azt sem tudtam, mi az hogy keményedni.Most meg ajaj!!!Na, de már nincs sok, 36 hetes vagyok!

Vigyázz Magadra:)

2012. márc. 11. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
No-spát szehedsz mellé nyugodtan.Nekem azt mondták akár 3x1-et is lehet.én is szedem :-) remélem minden rendben lesz.boldog babavárást
2012. márc. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tudja a dokim. De nem írt fel mást mellé. Azt mondta, ha mindig kemény a hasam inkább befektet. De én sem tudom eldönteni mikor kemény. Mikor voltam nála én tök normálisnak éreztem, nem fájt meg semmi, erre ő azt mondja: Most is jó kemény a hasa.

Nekem a keményedés, amikor elkezd fájni, bekeményedik , de elmúlik egy pár másodperc múlva.

2012. márc. 11. 08:34
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem se írt fel semmit mellé a doki, azt mondta ez normális így a vége felé...Nekem is ílyenkortájt kezdődött, és végig egyre rosszabb volt. gyakorlatilag jobbról balra dőltem, meg vissza állandóan csak ültem/feküdtem mindenhol, így 32 hetesen el is jöttem szabira, mert nem akartam hogy baj legyen. Ha feküdtem, akkor nem volt gond, és Te is ezt írod, így gndolom neked is csak ez kell.
2012. márc. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!