Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hülye kérdés, de felteszem?

Hülye kérdés, de felteszem?

Figyelt kérdés
Ti hogyan szoktátok irányítani a sex-et(itt arra gondolok,hogy tudjátok,hogy mondjuk ma van a peteérésed) és akkor Te kezdeményezel,vagy szólsz a párodnak?Mert én eddíg szóltam,de nagyon ciki ez,mert olyan "irányított" lett a dolog, és azon kívül hozzám sem nyúl...-akkor most mi van?:SSSSSSSS
2010. máj. 30. 14:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

Huh, a napokban olyan sok idióta kérdés volt,hogy kicsit elszaladt velem a ló és az esetek többségében leordítottam a kérdezőt.Igyekszem nálad ezt a hibát nem elkövetni:)


Az eseted ciki igen, a szex nem csak a gyerekcsinálásról szól, hanem az egymásra figyelésről a szerelemről.Ezt megszabni, gyere drágám szexeljünk mert megérett a petém, nagyon nem jó.Ne szólj sosem mert ráb@szhatsz és ezt a gondolkodásmódot is verd ki a fejedből.


Szeretkezzetek mert szeretitek egymást és kezdeményezz sokat te is, ne legyél betoji...de ne csak akkor nekem ha péd van, mert az már rég rossz

2010. máj. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát igen,ez így van,de valahogy mostanában nem megy,csak akkor vagyunk együtt,ha idő van...

Nem tudom mit gondoljak?Én pedig nem igazán szeretek kezdeményezni,mert szerintem jobb,ha ezt a férfi teszi.Lehet,hogy prűd is vagyok?

2010. máj. 30. 14:24
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Ez baj, mert a férjed is csak rutinnak, és eszköznek tekinti már a szexet . Szakadjatok le kicsit a gyerektémáról, ne erőltesd. Várd meg, hogy mikor kezdeményez ő , úgy hogy nem szólsz neki h bocsi most van p.érésem. Ez borzalmasan rossz.Előbb utóbb kedvet kap rá ő is, és egy spontán szexnél még nagyobb is az esélye a teherbeesésnek, mint egy görcsös gyerekgyártásnak..
2010. máj. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Gondolj arra, hogy a sok szex is csinálhat peteérést, így már mindjárt izgibb a dolog.:) Nem csak azon a pár napon jöhet össze a baba, adjatok neki több esélyt. És kezdeményezz nyugodtan, szerintem a párod is örülne neki. Így talán kicsit lazábban is veszitek a dolgot, és még könnyebben összejön egy pici.
2010. máj. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
olyan aranyosak vagytok,hogy bátorítatok :)-csak tudjátok nekem van lelkiismeret furdalásom emiatt az egész miatt,mert olyan érzésem van,mintha kikényszeríteném ezt az egészt :( pedig nem akarok én rosszat,csak olyan rossz érzéssel vagyok emiatt
2010. máj. 30. 14:39
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Hát, én ellenpélda vagyok. Van már egy kisfiam, de szerettünk volna tesót, első hónapban, mikor hőt mértem és LH teszteztem, hogy nézzem, van-e pém, 5 napon keresztül csak annyit mondtam a férjemnek, hogy meló van, persze viccesen. Nem bánta a sok szexet és egyből terhes is lettem. Azóta sem érzem, hogy baj lett volna, csak tényleg ne menjen át a dolog rutinba...

Sok sikert neked!

2010. máj. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Én nem feltétlenül szólnék a helyedben, sőt, talán direktben nem is kezdeményeznék. De finoman úgy irányítanám a dolgokat, hogy vegye a lapot a párom. Mondjuk csinálnék valami meglepi programot, akár csak egy hangulatos, gyertyafényes vacsorát kettesben, de ha amúgy nem szoktatok ilyesmit, akkor ez azért erőltetettnek tűnhet... Olyan dologban gondolkodj, ami viszonylag hétköznapi, mégsem az. Egy nő pedig ha ügyes, tűzbe hozhatja a férfit, még akkor is, ha annak egyébként esze ágában sem lenne szeretkezni épp akkor. :-) Mondjuk nálunk ilyen még nem fordult elő, hogy lenne olyan napja a férjemnek, amikor nincs hozzá kedve. :-))

Légy ügyes, leleményes, aztán hajrá! Lehet úgy meghozod a kedvét, hogy utána leállítani se lehet. :-))

2010. máj. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

jajj,de kedvesek vagytok :).

Sajnos lehet,hogy bennem van némi depresszió mostanában, de úgy érzem ,hogy a tűz ,ami hiányzik ...-én szeretem,ha nem nekem kell kezdeményezni-persze ebből sok nő nem csinál gondot,kezdeményez és kész...-én amolyan "maradi vagyok" :)

2010. máj. 30. 15:10
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam szólni a páromnak, hogy éppen van pé. Szerencsére, ezt ő nagyon jól fogadja, de azért nem úgy állunk neki, hogy én fekszem, ő meg dolgozik...

Pl. amikor tudom, hogy pé van, küldök neki egy sms-t vagy a fülébe súgom, hogy az a bugyi van rajtam, amit úgy szeret...Ha hétvége, még jobb, reggel simogatással keltem, semmi görcsös akarás nincs benne. Persze nem csak ezen a napon szeretjük egymást, de ilyenkor még inkább odafigyelünk egymásra.

2010. máj. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nehéz lehet férfiként, egyrészt, hogy tényleg szólsz neki (ezt én is elkövetem néha, de megpróbálom nem mondani ha peteérés van, elég, ha én tudom, mert nagyon nagy a "feladat" számára), másrészt, hogy nem kezdeményezel sosem, azt gondolhatja, hogy te nem kívánod őt. Nem biztos, de ez is benne van a pakliban....szóval szerintem néha diszkréten te is kezdeményezhetsz:)jól fog esni neki:)
2010. máj. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!