Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hülye kérdés, ám feltesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hülye kérdés, ám felteszem. Lentebb?

Figyelt kérdés
Fiuk, férfiak, mennyire kellene jól kinéznem, mint nőnek ahhoz, hogy ne kelljen attól rettegnem hogy elhagy a párom (aki most jelenleg nincs, csak ugy egyébként kérdem). Tudom, hogy nem a külső a minden, de be kell ismerni, hogy valamennyire igenis számít. Nálam is számít egy bizonyos fokig, hiába is vallottam korábban mindig, hogy nekem egyáltalán nem számít. Azon kapom magam, hogy de, ugy látszik mégsem annyira mindegy (egyes eseteket figyelembe véve).
2011. ápr. 14. 11:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

passz.

én nem sminkelek, nem vagyok karcsú, max évenként veszek új ruhát és az se divatos. Nem hordok kiegészítőt és valamiért mégis sok az udvarlóm.


Szóval nem tudom. 21/L (tudom, hogy fiút kérdeztél, de ezt meg akartam osztani)

2011. ápr. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
az a lenyeg, hogy ne hanyagold el magad, miutan osszejossz valakivel. A kulso szerintem is szamit, de ha mar osszejottok, akkor az talan azt is jelenti, hogy megvan a kello tetszes mindket oldalrol.
2011. ápr. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég olvastam egy cikket, amiben egy statisztika volt, hogy mi zavarja a legjobban a párokat a kapcsolatban, és első helyre az jött ki, hogy az, hogy a párjuk már nem úgy néz ki, ahogyan megismerte, a második helyre az anyagiak kerültek..Vagyis igenis nagyon fontos, hogy adj magadra, és hangsúlyozd a nőiességedet, ne hagyd el magad. Szerintem ez saját magunkkal szemben is egy követelmény, nemcsak azért, hogy a másiknak megfeleljünk.
2011. ápr. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy ne legyél slampos (otthon nem kell sminkelni, nem kell kiöltözni, de a szakadt melegítőnadrág, zsírfoltos póló, lyukas zokni párosítás nem épp a legmegfelelőbb. Persze, mindenkinek lehetnek rosszabb napjai, de ezt a megjelenést nem kell állandósítani.). Fő az ápoltság!
2011. ápr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

Én férfiként nem támasztok extrém elvárásokat a párommal szemben, de egy-két alapvető dolog azért van, ami szerintem teljesen könnyedén "betartható".

Ha az én csajom lennél, ahhoz, hogy megtartsalak hosszútávon, az kellene mindösszesen, hogy:

-ne hagyd el magad

-ne válj igénytelenebbé

-ápoltság, tisztálkodás, hajmosás

-maradj nőies az öltözködésben

-ne hízz el, vagy legalább próbálj tenni ellene (pici súlytöbblet elmegy, zabáló zsírdisznó meg a háztól megy el:))

ezek a külsőségek

Lelkiekben:

-ne snasszulj el, azaz ne légy afféle hétköznapokba belecsökött típus

-fejleszd magad, vagy legalább agyilag ne tunyulj el


Kb ennyi.

2011. ápr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

nálam nem izagán én úgy öltözködök ahogy nekem tetszik, barátnőm is úgy öltözködik de engem az sem zavar ha modjuk kicsit hülyén vlogatja össze a ruháit, valaki szól érte az utcán énis beletudok kötni ha nagyon akarok pl a hajába vagy a cipőjébe. Egy dolog zavarna ha pl úgy öltözne fel mint egy .... :D Na azért leharapnám a fejét :) De semmiképp se igénytelen ruhákat veszünk fel. Ő sminkeli magát, amit néha tulzásba is visz, de azt álltalába leszedetem vele.

17/F

2011. ápr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem erre nincs jó válasz,mert valakinek a duci lányok valakinek a vékonyak jönnek be, van aki nagy mellre van aki a kicsire esküszik.Illetve sokak szerint jól nézek ki(10-es skálán 8-9), mégis a volt barátaim akik engem megcsaltak tőlem sokkal csúnyább lányokkal vannak(10-es skálán 5-6 vagy lejjebb).Pedig rendes voltam,megbízható,mindig a kedvükbe jártam stb.Szóval nem ettől függ, kinek ez kinek az kell.Ha lenne párod akkor sem lehetsz benne biztos mert mindig lesz vmi kifogás ha arra hajlamos h. megcsaljon.Vagy külsőd, vagy a belső tulajdonságaid közül lesz vmi v.egyszerűen ilyen tipus és átveri a fejed.Ha egy rendes fiút fogsz ki akkor lehetsz bármilyen akkor is szeretni fog, hisz ha megöregszetek mindketten "csúnyák"lesztek.
2011. ápr. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%
Számít a külső, de úgy nézel ki, ahogy akarsz. Van olyan alkat, aki hiába igénytelen jól néz ki (pl. én), de van akinek sokat kell tennie érte. Azt mondom neked názz ki magadhoz képest a maximálisan!
2011. ápr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az a fontos, hogy úgy nézz ki, mint amikor megtetszettél a párodnak. Szóval ha amikor megtetszettél neki, akkor általában sminkelted magad, csinosan öltöztél, akkor erről ne szokj le. Ha viszont úgy ismerkedtetek meg, hogy akkor sem sminkeltél, és inkább sportos lány voltál, akkor nyilván így tetszettél neki, szóval ha egy cicamicát akarna, akkor nem veled kezdett volna. Persze olyan is van, hogy valaki egy kapcsolatban előnyére változik akár külsőleg is, és a párjának is tetszik a változás, de sok esetben épp hogy nem tetszik neki.
2011. ápr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egy vékony, de formás alakot, egy ápolt külsőt (bőr, haj, körmök...), egy nőies öltözködést egy értelmesebb férfi simán meg tud becsülni. :) Nekem sincs tele a szekrényem ruhákkal, de ami van, az elegáns, nőies, illetve néha eljárok kondiba, hogy szebb legyen az alakom, meg rendszeresen ápolom a bőröm is. Ennyi, sosem voltak pasi gondjaim. :)
2011. ápr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!