Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hülye kérdés, ám feltesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hülye kérdés, ám felteszem. Lentebb?

Figyelt kérdés
Fiuk, férfiak, mennyire kellene jól kinéznem, mint nőnek ahhoz, hogy ne kelljen attól rettegnem hogy elhagy a párom (aki most jelenleg nincs, csak ugy egyébként kérdem). Tudom, hogy nem a külső a minden, de be kell ismerni, hogy valamennyire igenis számít. Nálam is számít egy bizonyos fokig, hiába is vallottam korábban mindig, hogy nekem egyáltalán nem számít. Azon kapom magam, hogy de, ugy látszik mégsem annyira mindegy (egyes eseteket figyelembe véve).
2011. ápr. 14. 11:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha külsőségekről szól egy kapcsolat, az nem a szeretetről szól.

Nekem szép, divatos ruháim vannak, sminkelek, figyelek a külsőmre, jól nézek ki, stb. A párommal már 10 éve vagyunk együtt. A mi kapcsolatunkban egyáltalán semmilyen szinten nem számítanak a külsőségek. Azért figyelek magamra, mert igényem van rá, ennyi. És a páromra is én figyelek:)

2011. ápr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Szőke.: ) ***** válasza:

12:13

"hisz ha megöregszetek mindketten "csúnyák"lesztek."

Te nagyon buta vagy..Szerintem ha 2 ember ott van egymásnak évtizedek óta, és együtt öregednek meg, egymás legszebbjei lesznek..Szerintem..


Kérdésre visszatérve amúgy sok nő teljesen elhanyagolja magát, ha lett valakije, mert azt hiszi elég megszerezni, megtartani már nem kell..Szerintem ezt biztos utálják a ffiak:D Ők szeretnek ránk büszkék lenni..Mindenkinek van egy kinézete amit 100%-ba nem tud megváltoztatni,de a maximumot mindenki kitudja hozni magából..Szerintem ezt "el is várják" tőlünk:)

2011. ápr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 gr. Shadow ***** válasza:

Hogy mennyire kell jól kinézned az enyhén szólva is relatív, hiszen mindenkinek más az ami bejön.

A kinézetnél fontosabb dolgok is vannak amivel megtarthatod a párod.

-Maradj NŐ vagyis legyél csábító a számára

és ha elcsábult ne légy frigid :-D

-Engedj teret az ő véleményének is

-Légy spontán

-Lepd meg időnként és nem ajándékra vagy csak kimondottan szexuális cselekedetre gondolok

-És persze az is számít hogy ne hagyd el magad teljesen

az örökös kitérdesedett mackónadrág, vagy ha hosszabb a szőröd mint az övé azért elég lelombozó :-)


34F

2011. ápr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Természetesen ápoltnak és igényesnek kell maradnod, akár időnként egy kis kísérletezgetés is feldobhatja a dolgokat, ha most csak a külsőről beszélünk.

Nekem sok ismerősöm van, akik szerintem nagyon szépek, dögösek, csinosak, fittek stb. mégis sorra romlik meg a kapcsolatuk, megcsalják őket, pedig szépek.

A szellemi, intellektuális igényesség is ugyanolyan fontos, plusz a játékosságból sem szabad kifogyni az évek során.

2011. ápr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!