Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most mit tegyek?

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy a barátnőm "kibeszél" fb-n üzenetben a többi barátnőjével(két barátnőjével,akik már régebb óta azok,mint én).Ez a kibeszélés azt jelenti,hogy most beszélek vele arról,hogy menni kéne nyaralni és nekem nem írja meg őszintén,hogy nem akar jönni,de nekik meg írja,hogy így nincs kedve,úgy nincs kedve...Most mit tegyek?
2013. jún. 29. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni.:S
2013. jún. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ráadásul most ott szapul a barátnőinek,hogy én soha semmit sem tudok megtenni neki,holott mindig próbálok jó fej lenni,és segíteni neki.Meg,hogy mindig besértődök minden.Meg,ha filmezünk,akkor egyből írom,hogy hozzánk menjünk...ez se igaz.Mindig megkérdezem,hogy hol akarja nézni,náluk vagy nálunk,és akkor mindig azt írja rá,hogy neki tök mindegy.Most erre mindig írjam,hogy nézzük már náluk?Szerintem az pofátlanság.Ááá..megőrölük.Én meg azt hittem,hogy az egyik legjobb barátnőm,és bízhatok benne.Erre fel írja a barátnőinek,hogy tapadok rá..de ha egyszer ő nem írja/kérdezi,hogy mehetünk-e nyaralni a nyaralónkba,akkor mit csináljak?Ha meg nem kérdezem,meg nem hívom soha se,akkor is én vagyok a hibás..
2013. jún. 29. 21:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Gerinctelen, vannak ilyen emberek, nem tudsz vele mit tenni. Keress normális barátnőket.
2013. jún. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De épp ez az,hogy nem.Egyáltalán nem ilyen.Legalábbis eddig azt hittem...Tudtam eddig is,hogy azzal a két barátnőjével mindent megbeszél,de azt nem gondoltam,hogy engem is kibeszél velük.Ráadásul nekem nem meri írni az igazat,pedig egyáltalán nem sértődök be rajta.Nem tudom hányszor hívtam már suli vége óta futni,biciklizni,filmezni és mindig azt mondta,hogy most nincs kedve.Nem sértődtem be.Ilyeneken nem sértődök meg.
2013. jún. 29. 21:48
 5/6 anonim ***** válasza:
hát nekem is volt egy ilyen "barátnőm". évekig legjobb barátnők voltunk, aztán amikor elkezdett csicskulni a "menőknek" engem folyton kibeszélt. mindenféle hülyeségeket mondott rólam, meg hogy mennyire utál már, irritálom őt meg ilyenek. a szemembe meg nem merte mondani. mivel rájöttem hogy kibeszél, megszakítottam vele a kapcsolatot és többé le se sz*rtam. (egy osztályba járunk de tökre átnézünk egymáson) szerintem neked is ezt kéne tenned, mert az ilyen nem igazi barátnő!!!
2013. júl. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ne foglalkozz vele...Nekem minden barátnőm ilyen sajnos..ezért barátkozok inkább a fiúkkal..azok egy kicsit összetartóbbak :)
2013. júl. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!