Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? (a többi lent)

Mit tegyek? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Ez 3 hete történt,hogy egyik hétvégén haverokkal elmentünk bulizni és néhány haverom meg akarta leckéztetni egyik barátomat így adtak neki egy olyan italt amitől neki merevedése lesz.Én erről nem tudtam ráadásul én meg nála aludtam az nap.Buli után hulla fáradtan bedőltünk az ágyba és el aludtunk.Arra keltem fel kb 4 körül hogy barátom ül az ágy mellett és remeg.Megkérdeztem mi baja van mire nagy nehezen el mondta, én meg annyira zavarba voltam hogy nem tudtam most mit csináljak, ő meg meg kért hogy segítsek neki könnyíteni magán mert ő neki nem sikerül.Nem tudtam mit csináljak de a végén rá szántam magam.Azóta nem tudok rendesen vele beszélni mert mikor meglátom mindig eszembe jut az az éjszaka és annyira kínosan érzem magam,hogy nem birok megszólalni.Mit tegyek????

SEGÍTSETEK!!!!!



2013. jún. 28. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
"könnyítsen rajtad" a haverod is, akkor nem b*zik lesztek, hanem kvittek :D
2013. jún. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csakhogy én lány vagyok
2013. jún. 28. 15:54
 3/8 anonim válasza:
Akkor hol itt a baj? Nem értem.
2013. jún. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Veled valaki a bolondját járatja. Vagy ez a srác, akivel együtt aludtál, igazából csak meg akart téged kapni, ezét rángatta elő ezt a hülye mesét, vagy ha tényleg bedrogozták őt a többiek, aztán nem szóltak neked, hogy ne aludj vele, mert bajod eshet, akár meg is erőszakolhatott volna, mit lehet tudni, hogy kire hogyan hat a cucc... ez esetben a haverjaid szopattak meg, de nagyon csúnyán. Bárhogy is, én helyedben most azonnal kiszakadnék ebből a "baráti" társaságból, ennél értelmesebb alakokkal járj bulizni. És máskor ne aludj ott haveri alapon sem senkinél, tényleg történhetett volna ennél csúnyább dolog is veled.
2013. jún. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mivel ovis korom óta ismerem és bízok benne nem hiszem ,hogy bármit is tett volna velem.... de azért köszönöm a válaszod :)
2013. jún. 28. 17:38
 6/8 anonim válasza:
De csak kiverted neki, vagy szexeltetek is? Ha csak az első variáció, hát abban fogalmam sincs mi a kínos. Mondjuk a másodikban se látnék kivetni valót, hisz te lány, ő fiú... Max kicsit erősebb barátság.. Ennyi.
2013. jún. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

az első verzió, de nem tudom olyan fura érzés támad bennem és egyszerűn nem birok arra figyelni amit mond

de m1 azért köszönöm a segítséget inkább megpróbálom elfelejteni

2013. jún. 28. 17:48
 8/8 anonim válasza:

Beleszerettél tehát? Vagy hogyan kell ezt érteni?


Figyelj, szerintem ez alapvetően egyáltalán nem kínos. Segítettél egy barátodon, ennyi történt. Neki sem kell, hogy kínos legyen. Nem vagytok b*zik ugyebár, meg semmi ilyen, nem értem, hogy miért olyan rossz emiatt neked. Ne azon dolgozz, hogy elfelejtsd, mert az úgysem fog menni, inkább próbáld semmisnek tekinteni, tényleg nincs ezzel az égvilágon semmi baj, csak te nagyítod fel! Nyugodj meg! :-)


Előfordul az ilyesmi, én is csináltam sok mindent már. Nem változott ezzel semmi köztetek, beszélgessetek, találkozzatok kettesben, oldódjatok kicsit.


Maximum az lesz, hogy az idő rakja helyre. 3 hete történt ugyebár, még pár hét, esetleg hónap és már nem is fogsz ennyire nagyon rágondolni. Sőt, én azt mondanám, menjetek el megint bulizni, szórakozzatok, legyetek együtt, hogy legyen még ezen az ominózus éjszakán felülkerekedően emlékezetes napod!


Ennél többet nem lehet kihozni a történetből. Látod előző válaszaimat, itt próbálkozok, hogy jobb kedvre derítselek, de ehhez te magad is kellesz! Úgy kell helyreraknod ezt az egészet magadban, mint egy alapvetően vicces fordulattal megáldott cselekményt, amit majd később esetleg az unokáknak is mesélhetsz, vagy jó pár tíz év múlva nevetve gondolsz vissza erre. :-)


Minden jót neked!

2013. jún. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!