Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet csinálni, hogy...

Mit lehet csinálni, hogy kikerüljek a ghostingolásból?

Figyelt kérdés

Már úgy, hogy még nincs nagy közös múltunk, pár buliban jól összehaverkodtunk, valszeg neki megvan a baráti társasága is. De ha legközelebb találkozunk, akkor hogyan kell... gondolom ne említsem meg, vagy semmi ilyesmi? Nem értem, ha én legjobb szórakozásnak élem meg a társaságát, akkor ez miért nincs így viszont? Vagy hogyan kell tovább építeni egy ilyen kapcsolatot?


Beszéltünk más bulikról, túrázásról, ilyesmik, szóval így kellett volna tovább alakulnia. Aztán írtam neki, és toootál semmi reakció. Már a fej ikonja se jön le, talán némított is


tegnap 22:43
 1/1 anonim ***** válasza:
62%

Hát barátom ezt sehogy.


Csak udvariasságból, viselkedett kedvesen veled, de ettől még nem vagytok haverok. Nekem legalábbis az jött le, hogy a kezdeti laza dumálás után te abszolúte túlléptél a szociális normákon, és rácsüngtél. Ilyenért én is csuklóból tiltok le valakit.

tegnap 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!