Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinálnátok ha valaki...

Mit csinálnátok ha valaki ghostingol titeket majd kicsit később újra kapcsolatba akarna lépni?

Figyelt kérdés
Adnátok második esélyt vagy finoman leráznátok?

2021. ápr. 18. 11:01
 1/10 anonim válasza:
100%
Sajnos én adtam neki esélyt, de ugyanazt csinálta.. Szóval én azt javaslom, hogy finoman rázd le.
2021. ápr. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ, valakinek igen, valakinek nem. A magyarázattól is függ.
2021. ápr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen ember az aki a kukába dobott majd onnan akar előtúrni?
2021. ápr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elméletből kérdezem, szerencsére nem történt eddig (lekopogom)
2021. ápr. 18. 11:46
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem ennyira fekete-fehér a dolog. Én 3 éve nyáron ghostingoltam egy srácot (nem írott üzenetet ignoráltam, hanem egy képet) bizonyos okok miatt és ott megszakadt a kapcsolat. Aztán fél év múlva full szerelmes lettem belé és én rohantam utána hónapokig. Sikertelenül. A körülmények, a szándékaink és az érzéseink azért tudnak változni.
2021. ápr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, kifejtenéd a szerelembe esés menetét?
2021. ápr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6


A kezdetektől nagyon vonzódtam hozzá, de egyszerűen üresnek éreztem a beszélgetéseinket, főleg online. Sokszor annyiban merült ki az egész, hogy szelfiket küldözgetett és ezt kezdtem el ignorálni egy idő után. Időnként eszembe jutott azért hónapokkal később is, hogy kár érte (nem az, hogy ignoráltam, hanem, hogy nem működött a dolog). Aztán fél évvel később szembejött velem az utcán és utána nem tudtam kiverni a fejemből hetekig. Szóval direkt úgy alakítottam a dolgokat, hogy találkozzunk egy adott szórakozóhelyen és újra elkezdtünk ismerkedni, innentől pedig mélyrepülés volt számomra a dolog. Látszólag barátok lettünk és sokkal tartalmasabb is lett a dolog innentől, de valójában egy hullámvasút volt az egész és sok mindent beleképzeltem, ami nem volt ott.

2021. ápr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja képzelgés, már értem.
2021. ápr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
A képzelgést nem a személyiségére gondoltam, hanem egyszerűen a szándékaira. Sok félreérthető jelet küldött az elején.
2021. ápr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos elhajtanám a fenébe. Elég szomorú, hogy egyáltalán létezik ez a jelenség. Miért nem lehet megmondani a másiknak, hogy bocsi, de ne folytassuk a dolgot, nem akarok tőled semmit? Szerintem a visszautasítás még mindig jobb, mint a bizonytalanság. Fáj, de korrektebb.

Évekkel ezelőtt történt velem, hogy randiztam párszor egy sráccal. Tök jól ment minden, mindig szerveztük a következő programot. Aztán egyszercsak eltűnt, nem válaszolt a megkereséseimre. 1 hét után feladtam a dolgot, nem foglalkoztam vele. Jó fél év múlva visszatért egy hosszú, kéztördelős üzenet kíséretében. Már első blikkre lejött, hogy ez csak vetítés. Megmondtam neki, hogy sokkal többre tartom magam annál, mint hogy valakinek a B terve legyek, és hogy részemről a felejtős a dolog. Meg is sértődött, de nem érdekelt :D

2021. ápr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!