Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megtörtent már hogy egy barát...

Megtörtent már hogy egy barát ghostingolt? Hogy reagáltatok rá?

Figyelt kérdés

júl. 15. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Velem történt ilyen.


Kétszer ráírtam még, mert nem tudtam, hogy mi történt, még az is átment a fejemen, hogy lett valami baja. Aztán láttam instán, hogy nincs gáz, csak valamiért nem válaszol.


Tudomásul vettem.

júl. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Eléggé rosszul viseltem, konkrétan sértőnek, főleg, hogy elötte kb. sülve-főve... Aztán az utolsó ilyen eset után már tudatosan nem nevezek senkit barátnak, nem is keresek barátokat. Konkrétan viszolygok még a gondolattól is, hogy valaki az legyen.
júl. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A komplett egykori baráti köröm - hosszú történet, az egyik csaj összekavart az exemmel, de olyna nagypfájú, hogy mindenkinek előadta, ÉN tehetek a szakításról és jaj szegény execském így meg úgy.


Ez van. Szrul esett, mert ez mi? De jó lecke volt, hogy teljesen mindegy, milyen szoros a kapcsolat, pont annyit jelent.

júl. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos többször is történt ilyen, és mindegyik alkalommal rosszul esett, nem is kicsit. Főleg olyantól, akivel előtte (én legalábbis úgy éreztem) komolyan mély barátságunk volt. Utána írtam még nekik, külön-külön, de arra sem érkezett válasz - utána már vettem a lapot.
júl. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem,de én ghostingoltam már.De ezzel az illetővel nem lehetett máshogy viselkedni,amikor megmondtam a szemébe a véleményem,azt nem fogadta el,onnantól mi a helyes döntés,ha már nem szeretnék vele találkozni?Nem szép dolog szó nélkül lelépni valaki életéből,de valakinél nincs más megoldás.
júl. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Egy barát nem ghostingol. Csak egy kullancs, aki korábban rajtad élősködött, talált magának más gazdatestet.

Ha ismét lesz valami, ami tőled kell, keresni fog.

júl. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
A ghosting a legnagyobb bunkosag. Aki ezt csinalja egy masik emberrel, az nem tud sem a masik szemebe nezni, sem a sajatjaba. Gyava. Ez a legjobb kifejezes a bunkosag mellett. Plane, ha a masik nem is erti, hogy miert szivodott fel a levegöbe a masik, mert sokszor elöfordul az ilyesmi. Meg kell beszelni a dolgokat, a kommunikacio nagyon fontos. De hogy csak szo nelkül eltünik a masik. Mondjuk egy ismerettseg elejen meg elmegy, de hosszu evek utan, na ez a csucs! En ugy reagaltam, hogy jol megirtam neki a velemenyemet erröl. Ha van egy kis intelligenciaja, tanult belöle. De az eletben mindenki mindent visszakap, ez a vigasztalo.
aug. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!