Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelent a ghostingolás?

Mit jelent a ghostingolás?

Figyelt kérdés

Ha valaki nem válaszol a leveleimre, és bármikor bármit írok, soha nem reagál rá, de továbbra is elérhető. Tehát tudok írni neki, kapcsolatban tudok vele lépni?

Vagy ha letilt mindenhonnan és még telefonon sem tudom soha többé elérni?


2022. dec. 15. 13:04
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

És még annyi a kérdésem: ezt miért csinálja valaki?

Nagyon jóban voltunk, igaz már az utóbbi hónapokban alig válaszolt, de azért ha volt ideje reagált. Viszont nem vesztünk össze, nem is írtam túl gyakran, kb csak hetente, de ebben az évben már inkább 2-3 hetente. Nem értem a dolgot. Legutoljára is normálisan beszélgettünk, annyit mondott kevés az ideje, de továbbra is nagyon jó barátok maradunk. Aztán egyik pillanatról a másikra mindenhonnan letiltott, pedig előtte már sok hete nem beszéltünk.

Mire jó ez? Legalább annyit mondana, nem szeretné folytatni a beszélgetéseket, stb.

Szó nélkül annyira illetlen és gyávaság eltűnni. Ráadásul a másik fél semmit nem tud erre reagálni.

2022. dec. 15. 13:07
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar vele foglalkozni, nem akar magyarázkodni, valami olyan baja van veled amit nem akar megmondani, mert megsértodsz, 1000 oka lehet

Engedd el

2022. dec. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Még mindig?
2022. dec. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Amikor a tükör elé állsz, és 3x kimondod a tükörbe nézve Biggie Smalls nevét, akkor megjelenik mögötted egy pisztollyal és le fog lőni.
2022. dec. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
2-es: biztos nem akar megsérteni, de abba nem gondol bele, hogy ez sokkal sértőbb.
2022. dec. 15. 15:04
 6/16 anonim ***** válasza:
Guglizz rá. Eltűnik hirtelen bármiféle magyarázat nélkül, te pedig találgathatsz, hogy miért tette.
2022. dec. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Rendben, csak azt nem értem ez miért jó valakinek, hogy így cselekszik? Vagy csak én vagyok ilyen kivétel, hogy nekem nagyon rosszul esik?
2022. dec. 15. 19:17
 8/16 anonim ***** válasza:

#7 mindenkinek rosszul esne, nekem is, úgy érezném én vagyok a hibás ezért. Ha gyakran fordul elő ilyesmi veled, akkor el kell rajta gondolkodni.


Én pl. akkor teszem, amikor úgy érzem a másikra akit szeretek káros hatással lennék. Vagy volt olyan, amikor a másik volt káros hatással rám, kezdtem "elkapni" a viselkedését. Úgy éreztem, ha tovább maradok a társaságában, akkor a végén olyan, hasonló emberré válok, mint ő. Egy megkeseredett, frusztrált, másikat kihasználó rosszindulatú, erőszakos ember. Aki a naívakon és jó embereken élősködve él, tapossa őket.

2022. dec. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Velem most először fordult elő. Ezért is esik rosszul.
2022. dec. 15. 20:33
 10/16 anonim ***** válasza:
Majd megszokod
2022. dec. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!