Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelent a ghostingolás?

Mit jelent a ghostingolás?

Figyelt kérdés

Ha valaki nem válaszol a leveleimre, és bármikor bármit írok, soha nem reagál rá, de továbbra is elérhető. Tehát tudok írni neki, kapcsolatban tudok vele lépni?

Vagy ha letilt mindenhonnan és még telefonon sem tudom soha többé elérni?


2022. dec. 15. 13:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az jobb lenne ha azt mondaná hogy nem akar veled tobbet beszelni, szerintem az sokkal rosszabb, akkor inkabb huzzon el a p*** ba szo nelkul
2022. dec. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Szerintem mindenki megérdemli hogy normálisan elköszönjenek tőle.

De miért, ez egy gerinces, egyenes viselkedés?

Így viselkedik egy barát? Legalábbis azt mondta magáról.

Én még ilyet sosem csináltam.

Ha nem akartam valakivel olyan jóban lenni, nem beszélgettem vele. De nem tiltottam le mindenhonnan.

Ha bármi van, lehet annyit mondani, hogy most olyan az élete, hogy egyszerűen nem tud és nem is akar beszélgetni senkivel. És akkor megértem.

De az hogy még annyit sem lehet egymásnak mondani, hogy Boldog karácsonyt, Boldog Születésnapot stb.

Akivel jóban voltam nagyon, attól ez teljesen érthetetlen.

2022. dec. 15. 21:52
 13/16 anonim ***** válasza:

Azért is ghostingolhat valaki, mert magyarázkodnia kéne neked, hogy miért nem szeretné veled a kapcsolatot tartani, azt meg nagyon nehéz úgy csinálni, hogy ne sértődj meg. (Mondjuk így is megsértődsz, de legalább a magyarázkodás energiáját nem kellett befektetni).


Olyan is lehet, hogy "gonosz" vagy, vagy csak egyszerűen nem bírod felfogni az ő nézőpontját, és a búcsuzkodás magyarázkodását felhasználnád ellenne. Ez meg már dupla szívás neki.


Ezer más oka is lehet, ahogy mások is írják. Kíváncsi lennék, hogy pár évtizedet ki fogsz e bírni ghostingolás nélkül. Lehet lesznek helyzeteid, ahhol a ghostingolással jobban jársz, mint a búcsuzkodással (az a baj ezzel, hogy nehéz vagy szinte lehetetlen ráérezni).

2023. jan. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ez a ghosting lényege.

Hogy nincsen magyarázat, soha nem tudod meg mi a baja és miért csinálja.


Aztán agyalsz, találgatsz hogy te rontottad el? De idővel be kell lásd, hogy a ghostingoló egy kegyetlen tiszteletlen gonosz sunyi ember akinek nincsen helye az életedben.

2023. febr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Vagy már bele van unva hogy mindig csak idiota barmokkal hozza ossze ot az élet
2023. febr. 22. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Van jopar embertipus akiket csak ghostingolassal lehet leépiteni, energiavampirok pl
2023. febr. 22. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!