Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hany baratod van? Egy baratsag...

Hany baratod van? Egy baratsagban szted szamit a nem es a kor?

Figyelt kérdés
tegnap 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Egy sincs, mert olyan hűséges a generációm. Egyébként igen, szerintem számít a kor. Például én 22 vagyok és a munkahelyemen 60 éves emberek a munkatársaim. Van, hogy valakivel tök jól elbeszélgetek, de a barátomnak nem tartom. Szerintem nem egészséges dolog, ha egy 22 éves 60 éves embereket tekint a barátjának, egyszerűen nem ez a természetes lefolyása ennek. Tök jól elbeszélgetünk, meg jól elvagyunk, de ahhoz hogy tényleg barátok legyünk, ahhoz sokkal több ponton kellene egyeznünk és ezek közé egy áthidalhatatlan gátat szab az életkor, szerintem.
tegnap 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
1, számít
tegnap 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Nincs sok, szám szerint kettő. Szerintem nem számít a nem és a kor. Az egyik egy nálam pár évvel idősebb lány, a másik egy pár évvel fiatalabb srác.
tegnap 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
0, így nem tudom. Lehet, hogy nem, de a felek fejlettségén is múlik ez.
tegnap 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

3 barátom van, 2 férfi és egy nő.

Számít a kor, úgy gondolom.

40+ évesen nem a 20 évesekkel tudok elbeszélgetni, hanem a velem kb egykorúakkal.

tegnap 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3 és egy pár együtt. 3-ból ketten lányok, a párból szintén a lány régebbi barát. A párral hetente 3-szor beszélek, másik lánnyal és egyetlen sráccal napi szintű szoros barátság van, maradék egy lánnyal már kissé megcsappant. A sráccal vannak havonta többször programok, illetve mamám közelében lakik és konkrétan mamámmal is összebarátkozott. Folyamatosan a magánéleti segítségek is velük. Rajtuk kívül bulis haveri társaság van, ami nyilván nem ugyanaz. Igazából teljesen elég is ez így, mert nagyon szeretek egyedül is lenni.


35/F

tegnap 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
* Folyamatosak
tegnap 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!